Aleksandra Kostrzewska (Rosiak) z Telewizją Polską była związana od 2004 roku. Początkowo zatrudniona była TVP Wrocław, w 2016 r. została współprowadzącą "Pytania na śniadanie".

Kostrzewska i Wramba w TVP Info

Aleksandra Kostrzewska, wówczas jeszcze pod nazwiskiem Rosiak, prowadziła m.in. "Kawę czy herbatę?", "Pytanie na śniadanie", "Wiadomości", "Poranek Info" w TVP Info, a także "Pierwsze śniadanie w TOK-u". Z TVP odeszła po zajściu w ciążę. Później pracowała jako dyrektorka departamentu ds. mediów i komunikacji w Polskim Związku Piłki Nożnej.

W środę pojawiła się po raz pierwszy po przerwie w "Serwisie informacyjnym" o godz. 11:30. 3 stycznia na antenie zadebiutowała także Wioleta Wramba, która dotąd prowadziła serwisy w kanale Wydarzenia24.

Reklama
Reklama

To kontynuacja zmian, które od pewnego czasu zachodzą w mediach publicznych. Dzień wcześniej, we wtorek na antenę TVP Info powróciła Justyna Śliwowska-Mróz. Prezenterka znana m.in. z tego, że wygrała w sądzie z PiS, po tym, jak bezprawnie wykorzystano jej wizerunek w spocie wyborczym partii.

Wioleta Wramba przeszła z Polsatu do TVP Info / YouTube

Do grona prowadzących serwisy informacyjne w TVP Info, jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, dołączyli też m.in. Zbigniew Łuczyński, Jacek Zimnik, Paweł Kursa, Dagmara Komarnicka, Adam Kisiołek, Michał Adamiuk, Maciej Jabłoński,. Joanna Dunikowska-Paź, Piotr Jędrzejek czy Dorota Grabowska.