Na antenie TVP Info pojawiają się nowe twarze. Na wizji pojawili się już m.in. Jarosław Kulczycki, Wioleta Wramba, czy Aleksandra Kostrzewska (dawniej Rosiak). Teraz do zespołu dołączyła Karolina Opolska.

Prezenterka zadebiutowała w czwartek po godz. 8. Poprowadziła rozmowę na temat dziennikarzy z Januszem Schwertnerem z Gońca i Agatą Szczęśniak z OKO.press. Później rozmawiała z prokurator Ewą Wrzosek i adwokatem Michałem Wawrykiewiczem.

Reklama

Kim jest Karolina Opolska, nowa prowadząca TVP Info

Przez ostatnie 13 lat pracowała w Radiu TOK FM jako asystentka wydawcy pasma wieczornego i innych audycji. W 2009 roku została wydawczynią porannego pasma publicystycznego. Przez trzy lata była wydawczynią programów wideo w portalu Onet.

Reklama

Opolska to także zastępczyni kierownika Katedry Dziennikarstwa i Nowych Mediów na uczelni Collegium Civitas. Współtworzy dla NaTemat wideopodcast "Przestępstwo (nie)doskonałe" oraz współpracuje z kanałem youtube’owym braci Sekielskich.

Uwagę widzów nowa prowadząca zwróciła z pewnością tatuażem na szyi. Przedstawia on duży kwiat.

Świat się kończy. Wytatuowana dziennikarka w TVP Info. Dobra, żartuję, jestem przeogromnie dumna. Brawo i gratulacje. Tatuaże wyglądają świetnie. A jeśli chodzi o merytorykę i resztę - klasa - tak pojawienie się Opolskiej na wizji skomentowała Maja Herman, psycholożka.