Anna Popek to jedna z głównych twarzy Telewizji Polskiej. Prezenterkę można było oglądać m.in. w stacji TVP Info oraz "Pytaniu na śniadanie".

Popek pracowała także w Polski Radiu, gdzie prowadziła "Leniwe popołudnie" w Trójce i "Między nami kobietami" w PR24. Jak potwierdziła, została z rozgłośni zwolniona.

Reklama

Muszę powiedzieć, co mówię z dużym smutkiem, że zakończyłam współpracę z Polskim Radiem. Żałuję bardzo, bo moja audycja "Leniwe popołudnie" w niedziele była jakaś taka łagodna i miła, tak mi się wydawało. Nie dotykałam w niej żadnych trudnych spraw, zwłaszcza politycznych. Ale wiecie, jak to jest - wy się możecie nie interesować polityką, ale polityka i tak interesuje się wami. Tak czy siak, rozwiązano ze mną tę współpracę - powiedziała na swoim Instagramie.

Anna Popek o zwolnieniu z "Pytania na śniadanie": Na razie nie wiem, bo…

Kilka dni temu okazało się, że jej nazwisko nie widnieje również w styczniowym grafiku "Pytania na śniadanie". W rozmowie z Plejadą powiedziała, że nikt z szefów nie poinformował jej o zwolnieniu.

Mnie szefostwo o tym nie poinformowało, więc nie potwierdzam takich informacji. Jeżeli będę miała informację od moich przełożonych, to na pewno się podzielę - powiedziała.

Potwierdziła, że nie ma jej w styczniowym grafiku.

Na razie nie wiem, bo nie mam grafiku. Tak jak mówię, nie kontaktowano się ze mną. Bardzo bym chciała, bo to fajny program - dodała.