Informacja o tym, że w obsadzie prowadzących "Dzień dobry TVN" dokonają się zmiany, pojawiła się dość niespodziewanie. Wcześniej nie było żadnych przecieków ani plotek na ten temat.

W czwartkowy wieczór na Instagramowym profilu programu pojawił się obszerny post z informacją o tym, którzy z obecnych prowadzących program nie pojawią się jesienią na antenie. Będą to: Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme, Małgorzata Rozenek-Majdan i Agnieszka Woźniak-Starak.

Reklama

Pozostający w swojej roli Krzysztof Skórzyński stworzy nowy duet - z Ewą Drzyzgą. W programie będzie można też nadal spotykać się uwielbianym duetem Doroty Wellman i Marcina Prokopa. O pracę na wizji w kolejnym sezonie nie muszą się też martwić Paulina Krupińska i Damian Michałowski.

W komunikacie nie wspominano o planach dotyczących Filipa Chajzera, który obecnie zniknął z anteny, żeby skupić się na swoim zdrowiu, ale, jak podaje portal Wirtualne Media, również on nie wróci do DDTVN.

Z opublikowanej wiadomości wynika także, że Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Rozenek-Majdan będą prowadzić w stacji nowe formaty.

Jak oceniacie zapowiedzanie zmiany w obsadzie prowadzących śniadaniówkę TVN?