W czwartek wieczorem media obiegła wiadomość o tym, że z "Dzień Dobry TVN" żegna się aż sześciu prowadzących. Wśród nich są: Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme, Małgorzata Rozenek-Majdan i Agnieszka Woźniak-Starak.

Reklama

Pozostający w swojej roli Krzysztof Skórzyński stworzy nowy duet - z Ewą Drzyzgą. W programie będzie można też nadal spotykać się uwielbianym duetem Doroty Wellman i Marcina Prokopa. O pracę na wizji w kolejnym sezonie nie muszą się też martwić Paulina Krupińska i Damian Michałowski.

W piątkowym wydaniu z okazji Dnia Ojca wspólnie wystąpili Krzysztof Skórzyński oraz Damian Michałowski. Panowie pod koniec programu zwrócili się do zwolnionych kolegów.

Z tego miejsca, z całego serca, proszę nam wierzyć, z całego serca, chcielibyśmy podziękować Ani Kalczyńskiej, Agnieszce Woźniak-Starak, Gosi Ohme, Gosi Rozenek i Andrzejowi Sołtysikowi za ich ogromny, gigantyczny wkład w rozwój "Dzień Dobry TVN". Nie ma takich słów, żeby opisać, jak bardzo włożyliście swoje cegiełki do tego, że "DDTVN" jest w tym miejscu, w którym jest. Najlepsza telewizja śniadaniowa w tym kraju. Bardzo serdecznie Wam dziękujemy za profesjonalizm- powiedział Michałowski.

Za wasze serce, za to, że byliście cały czas z nami i w naszych sercach cały czas jesteście naszymi koleżankami i kolegami - dodał Skórzyński.

Zawsze będziecie rodziną "DD TVN" i tego nigdy nie zapomnimy - zakończył Michałowski.