Małgorzata Rozenek-Majdan odpoczywa aktualnie z rodziną na wakacjach w Skandynawii. Sądząc po tym, jak skomentowała dziś na InstaStories rozstanie z rolą gospodyni "Dzień dobry TVN", można się domyślać, że informacja o zmianach nie była dla niej zaskoczeniem i nie zastała jej w czasie urlopu.

Reklama

Małgosia na bieżąco relacjonuje wypoczynek. Nowe materiały na jej profilach w mediach społecznościowych pojawiały się zarówno wczoraj - tuż po publikacji informacji o zmianach w programie - jak i dziś rano. Większość z nich zawierała rodzinne kadry. Tylko jedno krótkie nagranie prezenterka poświęciła - jak to nazwała - tematom służbowym.

Małgorzata Rozenek-Majdan przede wszystkim podziękowała za możliwość zdobycia doświadczenia w tym nowym dla siebie obszarze. Wyraziła radość z tego, jak wiele się nauczyła w ciągu roku prowadzenia porannego pasma TVN. Doceniła poznanie wspaniałych ludzi i współpracę z ekipą programu. Zapowiedziała, że ze wszystkimi jej członkami będzie jeszcze rozmawiać i żegnać się osobiście. Miniony rok nazwała niesamowitym i zapowiedziała, że już czeka na wejście po wakacjach na plan nowego formatu, w którym ma występować.

W jej wypowiedzi nie padły żadne słowa, które mogłyby sugerować rozczarowanie, zdziwienie czy rozgoryczenie zaistniałą sytuacją.