Już niebawem startują nagrania czwartej odsłony "The Voice Senior", która na antenie TVP2 zagości w styczniu 2023 roku. W piątkowym programie "Pytanie na śniadanie", ogłoszono, że w najnowszej edycji hitowego programu w roli prowadzącej zobaczymy Małgorzatę Tomaszewską. Wcześniej była nią Marta Manowska.

Reklama

Udział w programie nie będzie dla mnie jedynie kolejnym wyzwaniem zawodowym. Będzie to wzruszająca podróż, ponieważ sama nigdy nie poznałam swoich dziadków. Miałam jedynie, lub aż jedną babcię, której z resztą dziś już też nie ma wśród nas… - mówi Małgorzata Tomaszewska.

Dzięki programowi będę mogła zaznać to, czego w domu rodzinnym nigdy nie miałam. Podczas jednego z Przesłuchań w Ciemno na widowni ma zasiąść nawet najlepsza przyjaciółka mojej zmarłej babci - dodaje nowa prowadząca talent show dla muzykalnych seniorów. Obok prezenterki pojawi się Rafał Brzozowski związany z formatem od drugiej edycji.

Choć w programie nie zobaczymy już Marty Manowskiej, fani dziennikarki i prezenterki mogą spać spokojnie.

Reklama

Marta Manowska niezmiennie będzie gościła w domach milionów Polaków za sprawą hitowych programów "Sanatorium Miłości" i "Rolnik Szuka Żony" - 9. edycję uwielbianego przez widzów formatu zobaczymy już jesienią. Martę czekają także nowe wyzwania zawodowe - mówi Anna Cyzowska, szefowa Agencji Kreacji Rozrywki i Oprawy w Telewizji Polskiej, i dodaje:

Małgorzata Tomaszewska w roli prowadzącej "The Voice Senior" nie jest jedyną nowością w tym formacie. O kolejnych poinformujemy już niebawem.

Przypomnijmy, że Małgorzata Tomaszewska od 3 września w każdą sobotę poprowadzi 13. edycję „The Voice of Poland”.

Czwartą edycję "The Voice Senior" będziemy mogli oglądać od stycznia 2023 roku w TVP2.