Bracia Mroczek od ponad 20 lat są gwiazdami serialu "M jak miłość". Wielokrotnie wywołali ciekawość wśród fanów, którzy mogli się zastanawiać, czy bracia kiedykolwiek zamienili się rolami i "oszukali" widzów. Okazuje się, że taka sytuacja miała miejsce w tym roku. Czy to pierwszy taki przypadek? Tego nie wiadomo, ale jest to na pewno pierwszy udokumentowany incydent, a fakt ten ujawnili sami bracia Mroczek.

Reklama

Bracia Mroczek zamienili się rolami na planie

Ostatni odcinek serialu, wyemitowany we wtorek, obfitował w mocne sceny kryminalne. Bohaterowie zostali uwikłani w szarpaninę, a na ekranie pojawiła się nawet broń. Trzeba przyznać, że przez ostatnie 23 lata scenarzyści serialu "M jak miłość" nie szczędzili emocji bohaterom, czyli m.in. Zduńskim i ich bliskim. Na oficjalnym profilu serialu na Instagramie opublikowano zdjęcie z tego emocjonującego odcinka. Widzowie natychmiast dostrzegli pewną nieścisłość, mianowicie zamianę ról między braćmi Mroczek.

Reklama
Reklama

Warto przypomnieć, że Marcin Mroczek gra w serialu "M jak miłość" postać Piotra Zduńskiego, prawnika i męża Kingi, którą odgrywa Katarzyna Cichopek. Natomiast Rafał Mroczek wciela się w postać Pawła, którego życie uczuciowe jest pełne niespodzianek.

Widzowie skomentowali zamianę braci w komentarzach

Podczas oglądania ostatniego odcinka serialu widzowie mogli doznać szoku, gdy na ekranie pojawiła się postać Pawła, którą zazwyczaj gra Marcin. To nie uszło uwadze fanów, którzy wyrazili swoje zdanie w komentarzach.

A czemu tam jest Piotrek?; To na pewno Piotrek zagrał Pawła; Dlaczego tam jest Piotrek, skoro był Paweł z Franka?; Czyżby znowu w tle zamiast Pawła był Piotrek; Tam jest Piotrek zamiast Pawła; Jakim cudem Paweł zamienił się w Piotrka? - czytamy w komentarzach.

Okazuje się, że kilka miesięcy temu bracia Mroczek postanowili nieco zadziwić widzów. W czerwcu udostępnili na swoich profilach na Instagramie kulisy produkcji, gdzie widać, jak zamieniają się rolami.

Czy kiedykolwiek zrobiliśmy kogoś w trąbę i zamieniliśmy się tak, żeby nikt nie poznał? Jak myślicie, po 23 latach na planie domyślili się? - napisali wówczas do obserwatorów.