Wbrew obiegowej opinii to nie Radosław Majdan był pierwszą i poważną miłością Dody. Nazywani "polskimi Beckhamami" z racji tego, że ukochany piosenkarki był piłkarzem, poznali się nad morzem w 2003 roku.

Reklama

Dwa lata później Doda powiedziała "tak" i para stanęła na ślubnym kobiercu. Związek ten nie przetrwał próby czasu a piosenkarka spotykała się m.in. z Nergalem, Błażejem Szychowskim i Emilem Haiderem. Jej mężem był także Emil Stępień, z którym rozwiodła się pod koniec 2021 roku.

Kto przed Radosławem Majdanem był chłopakiem Dody?

Zanim Doda poznała Radka Majdana była w związku z niejakim Damianem. Wspólni brali udział w programie "Bar". Para zasłynęła z zarejestrowanego przez kamery zbliżenia w toalecie. W show Kuby Wojewódzkiego przyznała, że w kwestii związków jest dosyć konserwatywna.

Nigdy nie miałam na pierwszej randce przygody z kimś, kogo nie znałam dłużej, nie lubiłam albo nie kochałam - mówiła Rabczewska. Doda w Damianie była bardzo zakochana, jak pisał "Super Express" podobno byli także zaręczeni.

Doda i Radosław Majdan poznali się w 2003 roku / AKPA

Doda o związku z kobietą: Całowałyśmy się i pływałyśmy kajakami

Tabloid donosił także, że młodzieńczą miłością piosenkarki był niejaki Michał. Mężczyzna był nieco starszy i grał na perkusji. Gdy ta relacja się rozpadła, wokalistka związała się z… kobietą.

Iza była moją miłością, chodziłyśmy za rękę, całowałyśmy się i pływałyśmy kajakami. Miałam kolczyki w pępku, nosie i w języku. Odpaliłam też wrotki w te wakacje!- wspominała Dorota Rabczewska w magazynie "Party".