Doda ma za sobą bardzo pracowity rok. Teraz zdradziła, jakie ma plany na ten nadchodzący 2024. Jeszcze w styczniu planuje dalszy ciąg trasy "Aquaria Tour". Wspomina o chęci wzięcia udziału w konkursie Eurowizji 2024. Kręci również materiał do filmu dokumentalnego. Chodzi jej też po głowie pomysł napisania książki.

Reklama

- Bardzo bym chciała napisać i wydać książkę w drugiej połowie 2024 roku - powiedziała Doda w rozmowie z Eską. Piosenkarka twierdzi, że fani proszą ją o rady.

Doda o tym, że jest wsparciem mentalnym dla ludzi

Reklama

- Ludzie widzą we mnie duże wsparcie mentalne po tym, co przeszłam i co przeżyłam. Po wszystkich swoich porażkach, miłosnych perturbacjach, po tym, jak dostałam po d***e i naprawdę żegnałam się czasami z życiem, jestem odbiciem lustrzanym ich problemów. Bardzo często, poza muzyką, proszą mnie o jakieś takie siostrzane rady, mentalne podbudowanie. Na podstawie swojego życia zrobiłabym taki poradnik, żeby pomóc ludziom wyjść z c******ch sytuacji, których też miałam szansę doświadczy - wyznała piosenkarka.

Doda o autobiografiach Majdana i Nergala: Równoległa rzeczywistość

Doda zaznaczyła, że jej książka nie będzie autobiografią i skrytykowała publikacje byłych partnerów - Nergala i Radosława Majdana. Lider Behemotha napisał m.in., że piosenkarka jest zbyt skupiona na sobie, a piłkarz stwierdził, że Doda go zdradziła. Majdan przyznał też, że była największą miłością jego życia.

- Byłam mega zniesmaczona autobiografiami moich byłych facetów - oceniła. -Wiadomo, że rozstanie z Dodą trzeba zmonetyzować, bo przecież któż chciałby to czytać, gdyby nie to- ironizowała piosenkarka. Przyznała, że czytała fragmenty obu publikacji, które dotyczyły jej i nie ma zamiaru sięgać po więcej.

- Czytałam tylko te fragmenty i tak były beznadziejne, to co powiedzieć o reszcie? Jak tamto było przekłamane, to sobie pomyśl, jak 90 proc. musiało być podkręcone pod ich ego. Równoległa rzeczywistość, więc super, Harry Potter - skwitowała.