Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek przez 17 lat byli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. W marcu 2022 r. oboje opublikowali informację o tym, że podjęli decyzję o rozstaniu. Do rozwodu doszło pół roku później. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" znalazła szczęście u boku partnera z programu, Macieja Kurzajewskiego, tancerz związał się z atrakcyjną blondynką, która pilnie strzegła swojej prywatności.

Reklama

Marcin Hakiel i jego Dominiki

Na zdjęciach, które pojawiały się na profilach Macieja Hakiela w mediach społecznościowych, Dominika nigdy nie pokazywała swojej twarzy. Dopiero po rozstaniu zdecydowała się ujawnić, zdradziła też, dlaczego doszło do rozstania.

„Przez ostatni rok zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, by chronić prywatność. Jestem wdzięczna dziennikarzom za uszanowanie mojego stanowiska i staram się rozumieć ich pracę. W związku z tym postanowiłam uciąć wszelkie spekulacje i wyjątkowo zabrać głos. Na początku lipca zakończył się mój związek. Z całego serca podziękowałam drugiej stronie za dobry czas, który przeżyliśmy razem i życzyłam powodzenia. Od tego momentu nie utrzymujemy kontaktu” - wytłumaczyła Dominika w rozmowie z serwisem ShowNews.

Reklama

Marcin Hakiel wbił szpilę byłej partnerce

Kolejna partnerka Marcina Hakiela, którą tancerz pochwalił się niedawno na Instagramie, również ma na imię Dominika. W odróżnieniu od poprzedniej nie ukrywa jednak swojej twarzy, lecz do wspólnego zdjęcia z Marcinem pozuje z szerokim uśmiechem. Nowa dziewczyna u boku tancerza wzbudziła wśród internautów ogromne emocje. Nie obyło się bez oceny wyglądu, a nawet porównać do byłych partnerek Hakiela. Na jeden z komentarzy Marcin Hakiel odpowiedział, przy okazji wbijając ostrą szpilę w swoją eks.

"Miejmy nadzieję, że znalazł pan wreszcie swoje szczęście, ale z pewnością nowa partnerka nie jest poprzednią Dominiką (jeżeli chodzi o klasę)" – napisała jedna z internautek.

"Dziękuję, na szczęście nie jest podobna w żadnym aspekcie, pozdrawiam" - odpisał krótko i dosadnie Marcin Hakiel.