Maryla Rodowicz: Czuję się po 30 latach oszukana, bo mąż odszedł do 40 lat młodszej kochanki

Maryla Rodowicz i Andrzej Dużyński weszli na prawdziwą wojenną ścieżkę. Piosenkarka zdradziła właśnie mediom, że mąż zostawił ją dla dużo młodszej kochanki. On zaś zapowiada, że będzie musiał pozwać swoją żonę.

wróć do artykułu
  • ~Pandenis
    (2019-12-09 11:54)
    22 dni do sylwestra, Maryle już obudzili...
  • ~Pandenis
    (2019-12-09 11:53)
    40 lat mlodsza to i tak musi mieć z 80...
  • ~98uijk
    (2019-12-09 07:59)
    Po raz kolejny widac, gdzie u mezczyzn zwisa mozg......
  • ~Ja Klaudek
    (2019-12-08 12:45)
    Dziadziuś wziął sobie młodą panienkę i udaje , że nie wie , że ona jest z nim tylko dla kasy. Skończy się kasa i apartament w najdroższym wieżowcu w Warszawie, to i miłość się skończy a dziadunio przez panienkę zostanie odtransportowany do domu pogodnej starości. Tak uczy powszechne doświadczenie.
  • ~Wera
    (2019-12-08 11:51)
    Pani Marylo bnie dawać rizwodu wiagra panią wyzwoli .
  • ~stary dziad
    (2019-12-07 20:03)
    Dymanie na boku nie jest zdradą, zdradą jest porzucenie starej dla młodszej.
  • ~ziutek57
    (2019-12-07 14:10)
    Myślałem,że sagi Kazia Marcinkiewicza nikt nie pobije! A tu proszę piosenkareczka dała radę!!!
  • ~renifer
    (2019-12-05 07:42)
    Oj głupia Ty, głupia Ty...
  • ~trzeci raz
    (2019-12-04 23:22)
    Facet to swi ńia czek. Powinien wziąć 40 lat starszą.
  • ~pozdrawiam cenzurę
    (2019-12-04 23:20)
    Facet to *********** Powinien wziąć 40 lat starszą.
  • ~von Gersdorf
    (2019-12-04 23:18)
    Facet to ******* Powinien wziąć 40 lat starszą.
  • ~Qwerty
    (2019-12-04 09:16)
    Dziwne że chłop wytrzymał z nią tak długo...
  • ~ela
    (2019-12-03 12:55)
    Młoda kochanka w ..rwia tak , jak wytarcie małego o firankę.
  • ~Skromna emerytka
    (2019-12-03 09:07)
    Pani Marylo, proszę cofnąć się w czasie i wspomnieć swoje romanse. Tamte kobiety nie cierpiały? Niech pani pomyśli pozytywnie i pomyśli , że najważniejsze są dzieci i pies drapał starego dziada, który z partnerką będzie wyglądał jak dziadek z wnuczką. Pieniądze to nie wszystko. Może pani spokojnie żyć z tantiem.
  • ~janlodi
    (2019-12-03 05:45)
    kkiss.︆︆︆︆n︆︆e︆︆t - świ𝚎tny prоj𝚎kt dl𝚊 d𝚘rosłych, którzy сh𝚌ą znаl𝚎źć p𝚊rtner𝚊 s𝚎ksu𝚊ln𝚎gо
  • ~Molly Pikon
    (2019-12-02 17:59)
    Czyli rację miał Biskup Kopernik . Czyli lepszy pieniądz , wyparł gorszy pieniądz . !
  • ~olga
    (2019-12-02 16:56)
    no to sie zapowiada dlugi serial, ja osobiscie uwazam ze Maryla ze zlosci przedobrzyla jak on chcial polubownie zalatwic rozstanie i dawal jej duze fory i sporo kasy , to ona nie i nie Skonczy sie to jak w bajce o rybaku i zlotej rybce jak baba chciala wiecej i wiecej to rybke wkurzyla i zostala z niczym Tutaj maz tez sie w koncu wkurzy i zacznie dzielic wszystko rowno po polowie Nic nie jest wieczne a tym bardziej uczucia , wszystko z czasem wyblaknie
  • ~kuba
    (2019-12-02 16:44)
    skakała fikała i sie ses--ła bec i co jej na sarosc torba i kij a była mozliwa nawet jaroszewicz o daniel szalleli - głupieli nieeee ?
  • ~ktos
    (2019-12-02 16:24)
    Wymienil na lepszy model, jak wiele lat temu spiewala pewna feministyczna dziunia. Oczywiscie wymiana na lepszy model powinna byc zastrzezona jedynie dla feministycznych dziun, cnie?
  • ~W Polske mosci panowie , w Polske
    (2019-12-02 16:11)
    Pani Marylko nasz poetka ( podobno czlonek PZPR ) pisala "dobra rada dla tych, ktorzy sie starzeja, niech zacisna zeby i z zycia sie smieja...." Zgodnie z ta rada ,niech pani robi skandale, upija sie ,rozneglizowuje ,zmienia kochankow. Bedzie wesolo.