Okazuje się, że Agnieszka Woźniak-Starak również miała swój mały wkład w tę produkcję. Dziennikarka pracowała bowiem nad filmem dokumentalny zza kulis "Ukrytej gry", w którym pokazane będą kulisy powstawania tej produkcji.

Reklama

Na swoim Instagramie Agnieszka podziękowała wspólnikom i pracownikom Piotra oraz innym osobom zaangażowanym w prace nad "Ukrytą grą":

Ten film to trzy lata ciężkiej pracy całego Watchout Studio i wielu innych wspaniałych ludzi. To był ciężki projekt, ale jestem z chłopaków niesamowicie dumna i cieszę się, że przynajmniej w maleńkim stopniu mogłam być jego częścią. Razem z Joasią Sulmirską i Krzyśkiem Arszennikiem przygotowaliśmy making of „Ukrytej gry”, czyli reportaż o kulisach powstawania filmu, a sytuacji kryzysowych, wierzcie mi, nie brakowało. Mogłabym o tym filmie pisać bez końca, o wspaniałej scenografii Allana Starskiego (musicie zobaczyć jak spektakularnie wyczarował Brooklyn na warszawskiej Pradze!), o niesamowitych zdjęciach Pawła Edelmana, o Billu Pullmanie, który jest chyba najbardziej uroczym człowiekiem na świecie, o Piotrku i Krzysiu Tereju, którzy walczyli o tę produkcję jak lwy, ale tak naprawdę chciałam Wam powiedzieć - idźcie na ten film, żeby zobaczyć kawałek naprawdę dobrego światowego kina, które od początku do końca powstało w Polsce.
"Ukryta gra" premiera 8 listopada. A kulisy powstawania filmu 9 listopada w TVN.