Edyta Górniak wspiera społeczność LGBT: Zawsze kochałam gejów

| Aktualizacja:

Edyta Górniak jest jedną z gwiazd zaliczanych do ikon społeczności LGBT. Artystka zapewnia, że jest z tego dumna, bowiem w jej najbliższym otoczeniu takich osób jest bardzo wiele.

wróć do artykułu
  • ~te cze
    (2019-11-11 17:12)
    no przecież bowiem
  • ~Facet
    (2019-09-26 12:27)
    A ja kocham lesby. Bzdura
  • ~Agnieszka
    (2019-09-24 19:17)
    Ale zryte babsko Polska wolna od Ped..........
  • ~Yogi
    (2019-09-24 10:14)
    Już od ,,sławnego" występu jak zaśpiewała Polski hymn wiedziałem, że coś złego dzieje się u niej pod czaszką!!
  • ~Paolo
    (2019-09-23 10:17)
    Kobieto, ty nie wymyślaj, że jakieś artystyczne dusze, że wrażliwość, nagraj jakieś piosenki w końcu. Rzygam, powtarzam RZYGAM tym całym LGBTQWERTY+ żyjcie sobie po swojemu, ale za dużo tego już wszędzie. Jaki Pani ma interes w wspieraniu tej ideologii? Może zamiast na paradę równości to na scenę? Edytko, młodsza nie będziesz. Jeśli TERAZ nie nagrasz hitów - już będzie po karierze. Szkoda, bo piękny głos, a zajmuje się bzdurami!
  • ~Król_Artur
    (2019-09-23 09:30)
    Pewien gość moczył się w nocy. Nie pomogli mu lekarze specjaliści. Znajomy poradził mu, aby udał się do psychologa. Po pewnym czasie, gdy się spotkali, pyta go - pomógł ci ten psycholog? A ten odpowiada - pomógł i to bardzo, wprawdzie moczę się nadal, ale teraz jestem z tego dumny...
  • ~alf
    (2019-09-23 09:21)
    w jej światku pełno dziwolagów łącznie z nią
  • ~figiel
    (2019-09-23 06:48)
    kogo interesuje kogo pani ,,kocha (kogo interesują pani zawirowania psychiczne ) - chyba tylko lgbt - na zasadzie pokarzemy d... niech ,,mówią , pokarzemy edytkę niech .... , syn będzie ,,dumny z matki maszerującej ze zboczeńcami - troszkę rozebranej ,,jeśli nie będzie zimno
  • ~sd
    (2019-09-23 05:28)
    wzięła za to szmal i świruje
  • ~Torau
    (2019-09-23 00:10)
    No chyba jej sie w głowie popinolilo.
  • ~╲╱.├─┤
    (2019-09-22 22:36)
    Ale o sukcesach artystycznych Pani Edyty jakoś nie słyszę - ile Pani ostatnio sprzedała płyt?
  • ~Rexna
    (2019-09-22 21:21)
    Świetna dziewczyna..zna się ma ludziach. Jest wspaniała. Szacunek Pani Edyto! 💝🌹💙💚💛
  • ~otwieracz puszek
    (2019-09-22 20:05)
    No to niech zaśpiewa o tym taką piosenkę, żeby pół Polski z nią w rytm skakało...
  • ~Mają
    (2019-09-22 19:29)
    Każdy ma prawo do swoich poglądów. Edyta jest już celebrytka bo wokalnie jest coraz słabiej. Nie mam nic do niej, ale ostatnio tej jej wywiady są roszczeniowe i żenujące. Diva to ona może była. Uważam, że miano diwy powinna być przyporządkowane Justynie Steczkowskiej. Masa wydanych płyt i wokal na najwyższym poziomie. Przypadkowo znalazłam się na koncercie J. Steczkowskiej. Głos i aparycja nieziemska. Wielki szacunek dla Justyny. Myślę że płyty, występy w tv nie oddają talentu artysty. Pozdrawiam
  • ~anty s
    (2019-09-22 19:27)
    Pani Edyto jestem pani fanem.Ale to co pani wspiera **TO NIE UCHODZI,,.Może to dla tego ,że wspierał panią ten pan.w .k.
  • ~iga
    (2019-09-22 19:21)
    niech każdy będzie kim chce ale orjęntacje seksualne ujawniają się dopiero w wieku dojrzewania także po co dzieciom wciskać jakieś bzdury oni są jeszcze za mali a tak w ogóle to uwarzam że ci ludzie powinni się leczyć bo to coś się dzieje z hormonami
  • ~xyz
    (2019-09-22 19:14)
    Jak ich kocha to niech się z nimi rozmaża
  • ~Babeczka 👠👜
    (2019-09-22 17:57)
    Ja tez znalam paru z nich, jeden taki, drugi inny. Ale ja pracy mialam kolege, niesamowity czlowiek, nigdy zlego slowa nie powiedzial o innych, bardzo pracowity, pomocny , zyczliwy , do tego madry, w przerwach mozna bylo z nim o wszystkim rozmawiac! Ale to taki czlowiek, taki charakter, jeden jest taki, drugi inny, nie ma nic z orientacja seksualna wspolnego. Homo nie lepszy i nie gorszy niz hetero, tez rozne charaktery tu i tam !
  • ~cep prawdy
    (2019-09-22 17:23)
    Jak o tobie zaPOminają, wołaj że kochasz pederastów !!
  • ~buntu
    (2019-09-22 16:51)
    A na paradach zboków nie występuje

Może zainteresować Cię też: