Związek Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich jest bardzo burzliwy. Były detektyw od dawna obiecywał ukochanej ślub, wciąż jednak coś stawało mu na przeszkodzie. Jednak kiedy w listopadzie ubiegłego roku Dominika Zasiewska, znana jako Wodzianka z show Kuby Wojewódzkiego, ujawniła mediom, że miała z nim płomienny romans, a kochanek zapewniał, że zostawi dla niej Maję, Rutkowski przyspieszył ślubne przygotowania.

Reklama

Jak podaje "Super Express", Krzysztof i Maja złożą sobie małżeńską przysięgę już w najbliższą sobotę. Huczne wesele odbędzie się w pałacu w Rozalinie. Państwo młodzi nie oszczędzali także na strojach. Plich o swoich sukniach opowiedziała tabloidowi:

Będę miała ich cztery. Jedna jest sprowadzana zza granicy, druga wyszywana perłami, a reszty nie zdradzę. Pozostałe dwie niech pozostaną niespodzianką.

Znany z dbałości o swój wizerunek Rutkowski wystąpi zaś w czterech smokingach i sprowadzanym z Mediolanu garniturze. Były detektyw zapewnia, że jest niezwykle podekscytowany swoim kolejnym ślubem:

Maja będzie moją czwartą żoną, ale czuję się, jakbym się żenił pierwszy raz, ponieważ przez 15 lat nie miałem takich pomysłów.