Isabel złożyła w prokuraturze wniosek o ściganie Marcinkiewicza: Machina ruszyła

| Aktualizacja:

Izabela Marcinkiewicza w walce z były mężem, postanowiła wytoczyć najcięższe działa. W celu odzyskania długu, jaki ma wobec niej Kazimierz Marcinkiewicz, udała się do prokuratury.

wróć do artykułu
  • ~Obserwacja
    (2019-04-29 13:57)
    Na marginesie - ręka unieruchomiona tak długo, jak to jest prezentowane w przestrzeni publicznej, już dawno posiadałaby znaczne zaniki mięśniowe. Tak nie jest, więc chyba poza obiektywami jednak jest używana. Jestem chirurgiem.
  • ~Rico
    (2019-04-29 14:07)
    Zdrowa kobieta,niech do pracy idzie zamiast ściemniać i żebrać o kasę!
  • ~Mr...
    (2019-04-29 14:11)
    Cwana dziewucha... Biedny Kaziu...
  • ~Dera
    (2019-04-29 15:10)
    Młoda d...a kosztuje ,
  • ~AuGust
    (2019-04-29 14:18)
    Każdy dorosły człowiek przyjmuje odpowiedzialność za siebie. Żyć na czyjś koszt, to tak sobie, nawet, jeżeli to były mąż. Obowiązkiem mężczyzny jest łożenie na swoje dzieci. Trzeba mieć specyficzną mentalność, by chcieć pieniądze od faceta z którym nie ma się wspólnej historii rodzinnej.
  • ~Ja robie na odwrot ,stara baba i juz .
    (2019-04-29 14:10)
    Widzisz Kaziu jak to jest jak stary chlop nie wie co z praciem uczynic.
  • ~zin
    (2019-04-29 14:07)
    a kto jej reke unieruchomil ze Marcinkiewicz musi placic 4 tysiace
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-04-29 15:09)
    Kazek, a nie mowilam Ci ze u mnie szybciej, taniej i bez konsekwencji cywilno-karnej. A ty chciales za darmoche poskakac. To teraz masz...
  • ~sic.
    (2019-04-29 14:30)
    To cos mozna nazwac tylko jednym epitetem k...
  • ~Ałtorytet
    (2019-04-29 14:14)
    A tak na marginesie, to za co tej pani należa się alimenty. Może i ja mojej coś wypłacę, bo sie nie upomina.
  • ~ke do de
    (2019-04-29 15:37)
    Celebryci okładają się cepami aż puder się kurzy! Nie tylko ta śmieszna parka. W sądzie publicznie awanturuje się inna Rosati ze swym kolejnym kochasiem.
  • ~ajajaj
    (2019-04-29 15:44)
    Tez chcialbym miesiecznie 4 tysiace ale nie mam kogo o nie zasadzic i muce niestety pracowac.
  • ~voltersseness
    (2019-04-29 22:18)
    Kazmirz lowelasek porzucil chora zone i pokaralo te zalosna kreature, ktora przez moment byla premierem panstwa.
  • ~ja ja
    (2019-04-29 15:38)
    Bananowe towarzycho!
  • ~Solidarny z Kaziem
    (2019-04-29 17:05)
    Weź się babo do roboty!
  • ~kroll
    (2019-04-29 14:55)
    "Prokuratura ruszyła ze sprawą, a w międzyczasie komornik szykuje licytację nieruchomości dłużnika" - jeśli komornik licytuje, to prokuratura nie może się ruszać, coś tu nie tak
  • ~coco
    (2019-04-29 17:49)
    On stary i głupi, ona beznadziejna. Siedziała w tym Londynie, miała pracę w banku, mogła dalej pracować, po co rzucała i pracę i Londyn?
  • ~Solo
    (2019-04-29 19:06)
    Leniwa utrzymanka ma medialne używanie. Ale najzabawniejsze jest to że cała Polska (i nie tylko) poznała jej psychopatyczne zachowanie. Zdechnie sama z ręką na tym temblaku bo zaden facet sie za nią nie wexmie. Nawe
  • ~PissOff
    (2019-04-29 15:42)
    to chyba jakiś KODziarz.... A nie... to były premier rządu PiS jest, kolega prezesa Kurskiego (też też od alimentów) oni tak mają ci z rządu PiS, jak nie biją kobiet to im nie płacą
  • ~zuzanna
    (2019-04-29 20:40)
    Po pierwsze po co mu była nowa żona i teraz są konsekwencje Po drugie co to za kobieta,jak długo będzie obnosić się z tym temblakiem.Po trzecie należałoby pójść do pracy i na siebie zarobić.Ludzie się łączą i rozstają ale żeby szantażować byłego męża?