Isabel złożyła w prokuraturze wniosek o ściganie Marcinkiewicza: Machina ruszyła

| Aktualizacja:

Izabela Marcinkiewicza w walce z były mężem, postanowiła wytoczyć najcięższe działa. W celu odzyskania długu, jaki ma wobec niej Kazimierz Marcinkiewicz, udała się do prokuratury.

wróć do artykułu
  • ~You
    (2019-07-28 16:02)
    Z chamka ciezko zyc I jaszcze cie ze sie rozstac
  • ~FRANKA
    (2019-05-02 23:35)
    Jedno i drugie siebie wart .Bardzo mściwa kobieta ta Izabel , ale i Kaz też mściwy. Mógł jej płacić tyle ile mógł , ale tak nic , zero grosza choć miał wyrok płacić jej alimenty. Całkowicie go zgnoiła, stracił wszystko , zrobiła z niego mniej niż zero. Porzucone kobiety nie darują tego , winien każdy mężczyzna pamiętać , że nie warto zdradzać rodzinę dla jakiej młodszej kobity zakochanej w pieniądzach faceta. tak to się kończ kariera Kaza.
  • ~dex
    (2019-05-02 12:26)
    to se Marcinkiewicz niezle wdepnął w... Bądź chłop nie daj się symulantce!!!
  • ~Marianna z Człuchowa
    (2019-04-30 21:44)
    ale w londynie by ciangle mogla trzepac lewa reka przeciez na soho
  • ~Szyba
    (2019-04-30 13:02)
    Nie oceniam pana Marcinkiewicza bo nic mi do tego , pytanie dlaczego tej pani , było nie było młodej kobiecie , ma płacić tak wysokie alimenty ?
  • ~Marianna z Człuchowa
    (2019-04-30 12:26)
    BABA BOLCA NIE CZUŁA OD DAWNA TO JEJ ODBIJA, ALE KTO BY TAKIEJWSADZIŁ? KÓLKO SIE ZAMYKA
  • ~sad but true
    (2019-04-30 10:30)
    ma facet pecha... straci i mieszkania w Warszawie i pieniądze...
  • ~Mikołaj
    (2019-04-30 08:27)
    Za to że odeszedł do młodszej zostawiajac zone dzieći pszyszło mu płaćić za : wa...ie młoda du.. kosztuje .wienc płacz i płać nikt ćiebie mieżałuje !!!
  • ~Zza kulis
    (2019-04-30 08:11)
    Co za cwana pijawa....szkoda Kazimierza, ale z drugiej strony ma co chciał. Zostawił żonę dla młodszej, karma już zadziałała
  • ~ Przemo
    (2019-04-30 08:05)
    A kaziu taki prawo rzondny byl i co nieplaci alimentuw
  • ~jurek
    (2019-04-30 05:32)
    Każdy ma w życiu takie chwile których przez lata żałuje.Marcinkiewicza chwila ma nawet imię-Izabela...nie życzę nikomu takich chwil i wspomnień po tych chwilach.
  • ~taa
    (2019-04-30 01:20)
    tego Kaza to ciężko obronić... trzeba było trzymać się pierwszej żony albo nie wyrzucać drugiej... niewiniątko to on nie jest, ale głupi tak..
  • ~Kolorowy
    (2019-04-29 23:32)
    strach sie bac. Czy pedaly dlatego unikaja kobiet?
  • ~zaza
    (2019-04-29 23:04)
    Jakaś taka niechlujna, zaniedbana, jak jakaś menelka. Wygląda raczej obleśnie ta Jezebel.
  • ~voltersseness
    (2019-04-29 22:18)
    Kazmirz lowelasek porzucil chora zone i pokaralo te zalosna kreature, ktora przez moment byla premierem panstwa.
  • ~Mc
    (2019-04-29 22:16)
    Kolejna pijawka która żeruje na byłym a weź się do roboty i zarób te 4 tysiaki
  • ~Oj Kaziu
    (2019-04-29 21:55)
    Kaziu gdzie ty miałeś oczy czy ci PiS-dą zarosły
  • ~ITALO
    (2019-04-29 21:10)
    ISKA LADNIE TO TAK PANA PREMIERA PO SADACH WLOCZYC I MIESZAC TAM POWIETRZE
  • ~nina
    (2019-04-29 20:57)
    Prokuratura powinna skierowac ja na badania psychiatryczne.
  • ~zuzanna
    (2019-04-29 20:40)
    Po pierwsze po co mu była nowa żona i teraz są konsekwencje Po drugie co to za kobieta,jak długo będzie obnosić się z tym temblakiem.Po trzecie należałoby pójść do pracy i na siebie zarobić.Ludzie się łączą i rozstają ale żeby szantażować byłego męża?