Nawiązując do głośnego wywiadu pisarza, Dorota Wellman w swoim najnowszym felietonie dla "Wysokich Obcasów" ostro rozprawiła się z mężczyznami szukającymi dużo młodszych partnerek:

Reklama

Śmieszą mnie mężczyźni, którzy zamieniają żony na młodszy model. Którzy myślą, że sterczące piersi i jędrne pośladki zastąpią miłość, przywiązanie i przyjaźń. Których dziewczyna jest młodsza od ich córki. Podtatusiałe donżuany. "Mówię ci prawdę: w wieku 50 lat nie jestem w stanie pokochać kobiety w wieku 50 lat. Uważam, że jest za stara i za brzydka. Wolę ciała młodszych kobiet. Ciało 25-letniej kobiety jest niezwykłe, natomiast kobiety w wieku 50 lat wcale nie jest nadzwyczajne" - tak powiedział w wywiadzie dla "Marie Claire" Yann Moix, ceniony francuski pisarz, prezenter show "On n'est pas couché", laureat wielu nagród. A także podstarzały seksista. I kretyn!

Wellman w rewanżu wyśmiewa panów, którzy uganiają się za dużo młodszymi kobietami:

A ja nie lubię starych mężczyzn, którzy z wywieszonym językiem (i nie tylko) latają za młodymi dziewczynami. Ubierają się w obcisłe spodenki (często czerwone), trampeczki, czapeczki i już są młodzieżowi, pełni wigoru i potencji (za pomocą tego, co powoduje, że konar płonie, żagiel staje lub erekcja ma kolor niebieski). Nagle zaczynają biegać maratony, choć im grożą zawałem, mówią młodzieżowym językiem i z piękną dziewczyną u boku robią sobie kolejne selfie na Fejsa - napisała.