Edyta Górniak przebywa aktualnie na Wyspach Kanaryjskich, gdzie kręcony jest nowy sezon programu "Agent. Gwiazdy" z jej udziałem. Zanim jednak wyjechała na tę pełną wyzwań wyprawę, piosenkarka zrobiła coś, co pozwala przypuszczać, że jej związek z Mateuszem Zalewskim dobiegł końca.

Reklama

Z instagramowego konta Górniak zniknęły bowiem wszystkie zdjęcia z ukochanym. Diva przestała także obserwować jego profil. Sam Zalewski nie pozostał jej dłużny i również usunął wspólne fotki oraz przestał obserwować konto Edyty. W dobie mediów społecznościowych takie gesty to jasny sygnał mówiący o rozstaniu.

Fakt ten zdaje się potwierdzać wpis, jaki opublikowała Edyta dzień po swoich urodzinach:

Nie wszystko płynie dziś w zgodzie z moim sercem, bo życie jak rzeka, samo wybiera nurty. Nie można rzeki zatrzymać, ani jej do czegoś przekonać. Dlatego najbezpieczniej płynąć z jej nurtem. Płynę więc. Jestem głęboko szczęśliwa, że dzięki Waszej trosce i niezwykłej Miłości, nigdy nie musiałam się bać samotnych urodzin

W jednym z ostatnich wywiadów Górniak zdradziła, że ma za sobą trudny rok, obfitujący zarówno w szczęśliwe sytuacje takie, jak nowa miłość, jak i dramatyczne chwile związane z utratą długo wyczekiwanej ciąży.