Krystyna Janda o proteście 8 marca: Kobiety nie chcą, by traktować je jak głupsze, nienormalne, jak torebkę na nasienie

Międzynarodowy Dzień Kobiet w tym roku będzie świętowany w wielu krajach świata protestami. Niezadowolone ze swojej sytuacji kobiety wyjdą na ulicę, by wyrazić sprzeciw wobec panujących nierówności i przedmiotowemu traktowaniu. Polki do udziału w marszu zachęca Krystyna Janda.

wróć do artykułu
  • ~Rubinowe_Gody
    (2017-03-02 13:12)
    Krysiu, a byłaś tak traktowana? To smutne, co zatem kierowało Tobą podczas wyboru partnerów ? Chyba nie wyłącznie względy materialne i fizyczne. Istnieją jeszcze inne przymioty, także u mężczyzn.
  • ~KOBziarz
    (2017-03-02 13:23)
    To Mateusz już nie jest Twoim idolem ? Ryszard również nie jest ? Współczuję nietrafnych wyborów i to w tym wieku i z takim doświadczeniem ?
  • ~Smutny
    (2017-03-02 13:07)
    ..torebka na nasienie - ładny zwrot na określenie najstarszego zawodu świata. Pani Jandzie współczuję wyborów życiowych, a mogła zostać lekarką, nauczycielką, bussineswoman...
  • ~cenzor
    (2017-03-02 11:52)
    Oj Janda za dużo czasu wolnego masz widać. A jak byznes bez dotacji z podatków Polaków, czyżby histerycznej sztuki Warszawiacy nie chcą już kupować!
  • ~szkoda słów
    (2017-03-02 13:07)
    Panda zrozum wreszcie KOBIETY OTACZAMY SZACUNKIEM ,gardzimy kimś takim jak ty sztuczna POkrako ,ty to już nie nadajesz sie na nic nawet jak to nazwałaś na torebkę szczególnie na nasienie
  • ~helena
    (2017-03-02 12:38)
    Kobieto, ty już nawet torebką na nasienie nie mozesz być,bo jesteś za stara!
  • ~Holliwod.
    (2017-03-02 13:13)
    Wy tow.Janda nawet na worek się nie nadajecie. Po prostu na wasz widok nie staje.!!!
  • ~Zuza
    (2017-03-02 12:59)
    Torebka to ona juz nie bedzie, ale torba jest ...
  • ~Marcjanin
    (2017-03-02 12:38)
    Gdyby głupota była lżejsza od powietrza...
  • ~maxx
    (2017-03-02 21:34)
    KIM ty jestes glupia babo kiedys moze kims ale to koniec
  • ~haha
    (2017-03-02 16:25)
    Pani komediantko , jak tak pani źle to kraje arabskie czekają .
  • ~frania www
    (2017-03-02 20:54)
    przeciez tobie wyskrobana, stara ruro juz to nie grozi....
  • ~www
    (2017-03-02 13:43)
    W Polsce tak się utarło, że każda idiotka występuje w "imieniu wszystkich kobiet"! Pieszczoszka IIIRP Janda nie może przeboleć braku dotacji do jej "komercyjnego" teatru! Taka to u niej komercja!
  • ~Max
    (2017-03-03 00:54)
    Janda nie jest dla mnie autorytetem. Aktorka to taka papuga udajaca na scenie jakies osoby i wyglaszajaca glupoty ktore ktos napisal w scenariuszu.
  • ~facet
    (2017-03-02 18:11)
    Janda jest przeciwna polityce PIS i walczy aby wróciło do władzy PO które przyjmie emigrantów arabskich a oni powoli wprowadzą swoje prawo szariatu i wtedy kobiety będą zadowolone z traktowania ich na pewno jak torebki na nasienie.
  • ~JotKa
    (2017-03-02 13:55)
    Te same natchnione kobiety, które pójdą krzyczeć 8 marca, będą płakać przed Wigilią nad śmiercią karpia. Cóż - być może ważniejsze życie karpia niż życie człowieka.
  • ~AL
    (2017-03-02 14:23)
    Jej wypowiedzi to pokłosie niezdrowego stylu życia. Ona zatraciła na starość tak jak Wałęsa zbyt wiele szarych komórek.
  • ~boy
    (2017-03-02 17:30)
    Chyba Krysia nigdy orgazmu nie miała więc pozostała jej tylko za nim tęsknota.
  • ~Portier Harry Truman
    (2017-03-02 19:13)
    Jak pisze Witold Gadowski: - "Okazało się, że tzw. klasa robotnicza wcale nie jest wdzięczną grupą społeczną - bo jako pierwsza gotowa jest wykazać obłędnym ideologom, że nie da się wziąć na plewy! Marksiści zastąpili zatem potrzebę wyzwalania proletariatu potrzebą "wyzwalania kobiet i dzieci". Starają się wmówić kobietom, że niemal przez cały okres istnienia cywilizacji były straszliwie uciskane!" - A współczesne "wykształcone na Marksie" i "wyzwolone przez Sorosa" kobiety łykają te sparciałe marksistowskie brednie jak pelikany!
  • ~student
    (2017-03-02 19:59)
    Pani Jando, przeciw jakim dyskryminacjom będzie Pani protestować w kraju, w którym kobiety mają najwięcej wolności a płace są na 3 miejscu w Unii pod względem zrównania z mężczyznami

Może zainteresować Cię też: