Marcin Dorociński wściekły na leśników i myśliwych: Ręce opadają. Brak słów

Marcin Dorociński angażuje się w ochronę nie tylko wilków, ale i żubrów. Aktor jest wściekły na nadleśnictwo Puszczy Boreckiej, które planuje odstrzelenie części tamtejszego stada tych majestatycznych zwierząt.

wróć do artykułu
  • ~kar
    (2016-12-27 18:02)
    Żubry nie maja naturalnych wrogów , za to choroby genetyczne, bo pochodzą wszystkie od tej samej pary. Jest ich tyle, bo leśnicy o to dbają, a nie aktorzy. I niech tak zostanie.
  • ~Heniek
    (2016-12-27 13:22)
    Żyję ponad 60 lat i nie pamiętam, aby kiedykolwiek w mojej okolicy były wilki. A teraz są. Komu przeszkadzał brak wilków? Czy te wilki nie są dla nas takim samym "ubogaceniem", jak islamiści dla UE?
  • ~Marucha
    (2016-12-27 19:18)
    Przywieziemy Dorocińskiemu żubry na daczę i niech je utrzymuje.
  • ~Ada
    (2016-12-27 19:58)
    Panie Dorociński - kup kawał lasu i trzymaj tam , co tylko chcesz- po uprzednim ogrodzeniu terenu ,by Twoich pupili nie musieli karmić okoliczni rolnicy
  • ~hynio
    (2016-12-27 19:39)
    Wg Dorocińskiego, kompetentny polityk to ten który postępuje tak jak tego chce Dorociński. Panie Dorociński ! Panie Dorociński ! Aktor ma powtarzać słowa innych a nie odzywać się swoimi słowami.
  • ~Gosc
    (2016-12-27 20:43)
    Minister Środowiska nie umie zadbać o nasze światowe dobro narodowe-żubra, który powinien być jednym z symboli siły i wielkości Polski; dbać o żubry a nie strzelać do nich , bo ktoś sie chce pobawić, a może jakiś zagraniczny gość chciałby postrzelać i jest na to zgoda , a zgody byc nie powinno biorąc pod uwagę , że takie zwierze to nie mysz polna , za przeproszeniem! A jak ktoś sobie chce postrzelać , to niech sobie jedzie tam gdzie jest strzelnica np.wirtualna , a nie na żywym organizmie. Czy król Hiszpanii jest autorytetem i zaszczytem dla Polski , ze tu w Puszczy ustrzelił byka żubra ? czy odbieranie umyślnie życia zwierzęciu jest czynem godnym naśladowania? Polowanie dla przyjemności powinno być zabronione. Tylko i wyłącznie po stwierdzeniu przez niezależnego! weterynarza, ze zwierzę choruje i nie ma możliwości jemu pomóc.
  • ~och ta zPuszcza borecka od ketrzyna do Olecka. hey.
    (2016-12-27 20:08)
    Ech ta Puszcza Borecka od Ketrzyna do Olecka. Ile tu mysliwych, ile zwierza, jest strzelnica w Doliwach, jakby kto nie wiedzial. Duze tu sa lasy, dziala duze kolo, Slychac tu wystrzaly, wieczorowo poro. Kiedys tu strzelali notable, do grubego zwierza, Placili dewizy jakby kto nie wiedzial. Strony biedne nadzwyczaj, budowa blizniacza, popegeerowska, dom, chlew obok sr cz a. Przyjezdzaja owszem jeepy, limuzyny, majo tu sfoje rancha ojcy, po tem syny. kiedys to strzelano tylko dla po roza, wszyscy chca cos usczknac, ale wola boza.
  • ~pop
    (2016-12-28 07:11)
    Dorocinśki zagral zdrajce kuklińskiego i w glówce mu sie po zmienialo. Wilki pojawily sie juz w lódzkiem .są stada w powiecie radomszczanskim. Pytanie komu potrzebne jest to zagroźenie dla ludzi.
  • ~kjl
    (2016-12-28 07:32)
    Mnie się zdaje,że to dbanie o tygrysy ,wilki i żubry to dbanie o własną kieszeń. Certyfikaty - to jest chyba przekręt ,reklamy w TV i obrona tygrysów przed sidłami...
  • ~ada
    (2016-12-30 14:37)
    Polacy to psychicznie uposledzony narod....... Generalnie wszystko, ale to wszystko jest na NIE. Pierwsza zasada I osatnia NIE NA WSZYSTKO!!!!!