Piotr A. z zarzutem spowodowania wypadku. Wniosek o ściganie sprawcy złożyła Weronika Rosati

| Aktualizacja:

Trzy lata po wypadku, do którego doszło niedaleko Zamościa, znany aktor Piotr A. usłyszał zarzuty. Z wnioskiem o ściganie sprawcy zgłosiła się do prokuratury jego była partnerka, Weronika Rosati.

wróć do artykułu
  • ~dor
    (2016-08-16 14:55)
    Bieda przycisnęła?
  • ~maks
    (2016-08-16 15:08)
    ..... i weź tu taką vall , to cię pozwie za pękniętą gumkę ..
  • ~ Bibilijny
    (2016-08-16 14:38)
    Co kochanek to sprawa w sądzie, bylbym ostrożny z ta panią, jestem ciekaw kiedy ten knur zza oceanu wpadnie w jej sidla
  • ~batr
    (2016-08-16 14:54)
    Teraz wyszło szydło z worka. Biedny, nieodżałowany Żuławski...
  • ~hehe
    (2016-08-16 15:51)
    Było się żenić. A tak, trzeba będzie wziąć wypożyczkę i płacić.
  • ~nieLUMP
    (2016-08-16 15:18)
    PATOLE i jeszcze raz PATOLE dobrze że nie oglądam juz tv bo bym żżżygał cały czas..
  • ~and
    (2016-08-16 16:34)
    No teraz wiadomo że najlepiej pasażerów nie zabierać bo w razie wypadku naraża się kierowca na odpowiedzialność karną i finansową.
  • ~Jan Kanty z Pabianic
    (2016-08-16 16:37)
    Czy to ta którą opisał niejaki Żuławski w "Nocniku", która za kasę i bycie celbrytką zrobi kaźdemu loda? A genetycznym Polakom z Pisu-aru polecam ksiąźkę tegoż Źuławskiego "Zaułek pokory". Mam wraźenie źe wielbiciele Dudy czytają tylko ksiąźeczkę do naboźeństwa i nalepki na browarku.
  • ~Klient Eurobanku
    (2016-08-16 18:06)
    Reklamator-Euro Banku co możemy dla ciebie zrobić kochanku?Może chceż kochanku "wypożyczkę" z EuroBanku?
  • ~WEJ
    (2016-08-16 16:08)
    Rosati ma rację. Skoro Adamczyk spowodował wypadek, to powinien ponieść koszty leczenia pasażera. Bez względu na to kim ten pasażer był. Skoro Adamczyk się miga to jedyny sposób na niego to sąd. W ciągu tego czasu zapewne kilka kontraktów przeszło jej koło nosa. W takim fachu robi, że robota nie czeka. A ona nie łyka szmalu w każdej reklamówce jak się Adamczykowi nadarzy. I czemu robicie z Adamczyka kryminalistę z zaklejonymi oczodołami? Nie zamordował nikogo I nie jest narkodilerem.
  • ~vio
    (2016-08-16 20:04)
    Ubezpieczenie powinno zaplacic za pasazera,swoja droga nie daj Boze spotkac taka PO drodze,w gazecie widzielismy jak "rezyser z USA odwiedzal" aktorke,wygladal jak buchaj rozrodczy!!!
  • ~goebels kaput
    (2016-08-16 21:19)
    Gdzie się podziało 50 komentarzy, małe ludziki z der szmatławca? Nie pasowało do linii ideoogicznej
  • ~Ros
    (2016-08-16 19:13)
    Z jednej strony Rosatka ma rację, że zgłasza. Z drugiej rzygać się na nią chce, bo powinna to była zgłosić od razu. (Jak ktoś popełnia przestępstwo to nie negocjuje się okupu za jego niezgłoszenie. To jest zwykły szantaż.) Jaki tata taka córka.
  • ~wed
    (2016-08-16 20:48)
    Nie złapała kolejnego jelenia to pieniążki się skończyły, a salanonach trzeba bywać
  • ~Wawiak
    (2016-08-17 06:42)
    Zemsta suki po latach
  • ~kola
    (2016-08-16 21:25)
    Tak to jest jak się zadasz z kur.....
  • ~AL
    (2016-08-17 08:15)
    Oj ,durny ten Adamczyk co on widział w tej Pani! Za głupotę się płaci.! Stary Rosati powinien ze wstydu już dawno się spalić.
  • ~ala
    (2016-08-16 19:26)
    musi w koncu trafic na Abrahama. ten jej w koncu pokaze gdzie jej miejsce
  • ~cccc