W "Azja Express" 8 par celebrytów ma za zadanie podróżować i funkcjonować za 1 dolara dziennie. Przy okazji wszyscy uczestnicy wykonują postawione przed nimi zadania i rywalizują między sobą o zwycięstwo.

Reklama

Zdaniem Pauliny Młynarskiej to niestosowne, że celebryci "bawią się" w biednych ludzi w miejscu, w którym panuje prawdziwe ubóstwo:

Ja wiem, że liczy się show. I wiem, że koledzy i koleżanki z branży, którzy wzięli udział w mocno promowanym programie "Azja Express" w TVN mogą się na mnie, za to co tu powiem, obrazić. Nie jest moją intencją "hejtowanie" kogokolwiek! Jednak są wśród nich ludzie fajni, mili, oczytani i doświadczeni, dlatego dziwię się im cholernie, że nie czują zgrzytu w tym, że biali "bogacze" zabawiają się w przeżycie za dolara dziennie, tam, gdzie ludzie naprawdę muszą za tyle żyć, leczyć się i kształcić dzieci. Króciutki zwiastun tego programu, który dziś zobaczyłam, jest ponadto naładowany uprzedzeniami kulturowymi i agresją. Tak, obecność kilku nazwisk w tej produkcji mnie bardzo zaskoczyło.

Jak myślicie, które nazwiska Paulina Młynarska ma na myśli? Oto pełna lista uczestników:

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Renata Kaczoruk z kolegą

Hanna Lis i Łukasz Jemioł

Iza Miko i Leszek Stanek

Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański

Przemysław Saleta i Dariusz Kuźniak

Michał Żurawski i Ludwik Borkowski