Agata Młynarska w środę wieczorem po raz ostatni w tym sezonie poprowadziła program "Świat się kręci". Dziennikarka na koniec odcinka pożegnała się z widzami przypuszczając, iż był to jej ostatni występ na antenie TVP. Jako komentarz przytoczyła zaś słowa jednej z piosenek swojego ojca:

Reklama

Bo chociaż jest niejeden szlak
po którym trudniej iść, lecz idąc tak
nie musisz brnąć w pochlebstwa dym
i karku giąć przed byle kim.


Rozważ tę myśl, a potem idź.
Idź własną drogą.

Gest siostry, na swoim profilu na Facebooku, skomentowała Paulina Młynarska:

Jak zapewne zauważono, nie komentuję i nie zamieszczam medialnej aktywności mojej rodziny. Dlaczego? Między innymi dla tego, że i mnie ukształtował ten sam kawałek autorstwa ojca - tu cytowany przez siostrę, w którym mowa o tym, by iść własną drogą. Ale to jest sytuacja wyjątkowa. Mówię więc brawo i trzymam kciuki za dalszą drogę.

Również Anna Wyszkoni, która była gościem ostatniego programu "Świat się kręci" prowadzonego przez Agatę Młynarską, skomentowała pożegnanie dziennikarki:

Rozmowa z Agata Młynarska w JEJ OSTATNIM ODCINKU programu Świat się kręci TVP to było naprawdę duże przeżycie. Bo Agata to styl, jakość, ogromna kultura i wiedza. Dla Niej, która stworzyła ten program i była jego największym motorem, to pożegnanie było niezwykle ważne i wymowne. Tym bardziej czuję się zaszczycona, że byłam tak blisko i tę część swojego jubileuszu mogłam obchodzić właśnie dziś. Agato, dziękuję za wzruszenia, trzymam kciuki i do zobaczenia w nowych okolicznościach, które, co do tego nie mam wątpliwości, nastąpią bardzo szybko. Dobra, zmiana...

Reklama