Zdjęcie z marszu Agata Młynarska zamieściła na swoim profilu na Facebooku. Widzimy na nim dziennikarkę stojącą na tle wozu transmisyjnego TVP. Fotografię Młynarska opatrzyła takim komentarzem:

Reklama

Wiele razy byłam dumna, że pracuję w TVP. Przez 26 lat mojej pracy, niezależnie od zmieniających się rządów i koniunktury brałam udział w wielkich, historycznych transmisjach.(...) TVP zawsze była bardziej lub mniej polityczna, ma swoją długą listę grzechów, ale nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek budziła takie emocje jak teraz. Wielka szkoda, że tak się dzieje…Tym, którzy myślą, że media są władzą przypominam o tym, że widzowie mają piloty! I jeśli ktoś tu ma władzę - to publiczność a nie prezesi. Warto o tym pamiętać. Jeszcze przecież nikt nie wymyślił telewizji bez widza ale jak widać wszystko przed nami:) Polak potrafi! A to zdjęcie jest dla mnie bardzo symboliczne…To ja całkiem prywatnie, nie w pracy!

Ostatnio Agata Młynarska musiała pogodzić się z faktem, iż jej program "Świat się kręci" został przesunięty z 18.30 na mało atrakcyjną godzinę 16.00. Kilka tygodni wcześniej zaś, zespół redakcyjny poszerzył się o Annę Popek, na rzecz której Młynarska musiała zmniejszyć liczbę prowadzonych przez siebie wydań.