Koleżanka z pracy broni Popek: Jest samotną matką, musi walczyć o przetrwanie w telewizji

| Aktualizacja:

Anna Popek spotkała się ostatnio z ostrą krytyką, za pozowanie u boku nowego szefa TVP, Jacka Kurskiego. W obronie prezenterki stanęła jednak jej koleżanka z pracy, która rozumie taką postawę.

wróć do artykułu
  • ~apropo
    (2016-01-19 16:27)
    telewizja to nie opieka społeczna ani przytułek dla samotnych mamusiek, a gdzie zapodział się jej dawca spermy ?
  • ~stańczyk
    (2016-01-19 10:25)
    W TYM BIZNESIE co druga to samotna matka.A kogo to obchodzi.Samotnych matek w Polse zatrzęsienie.
  • ~Hipolit Cegielski
    (2016-01-19 09:47)
    Szalenstwo to praca dla Newsweeka.
  • ~KorytoODzyskamy
    (2016-01-19 10:05)
    Niewątpliwie lepiej byłoby gdyby w koszernych TV szczekała na niemiecką modę
  • ~jar lewski
    (2016-01-19 19:15)
    zmiany są dobre , brak zmian powoduje że tłuste misie stają sie tłusciejsze i zaczynają myślec że cały miód nalezy tylko do nich
  • ~Olgierd
    (2016-01-19 10:17)
    Brawo Pani Aniu tak trzymać!
  • ~rada
    (2016-01-19 11:30)
    Zakłamańcy z Lisłika darujcie sobie "obronę". Rozpaczajcie nad upadkiem waszego szefa, bo chłoptaś już dawno walnął w dno, barany.
  • ~Igor
    (2016-01-19 11:41)
    Do koleżanki z pracy pani Popek. Każdy wybiera drogę jaką chce iść w życiu. Czy standard życia pani Popek obniżyłby się po odejściu z TVP? Pewnie tak. Czy popadłaby w nędzę? Tego już nie jestem pewien. Wiem jedno, na szacunek innych pracuje się długo a stracić go można bardzo szybko. To dotyczy każdego z nas.
  • ~Prezestv
    (2016-01-19 10:00)
    Nie ma sprawy,podpisze lojalkę,wpłaci jedną pensję na torunskie media i zapieprza dalej.
  • ~Ona ma takie znajomości że nic jej nie będzie
    (2016-01-19 19:29)
    A co tatuś dziecka nie płaci jej na dziecko? Bzykała sie z kim popadnie a teraz co nie ma na utrzymanie? Trzeba zmienić pracę wydać książkę z siostrą stewardess,ą i poszukać nowego kochanka.
  • ~gość
    (2016-01-19 12:27)
    Popek liczy na etat w tv + dodatki na dzieci , bo brakuje jej na trenera personalnego fitnes i kosmetyczkę .
  • ~ministra kultury
    (2016-01-19 10:38)
    popek tyz trza wywalić i ta cholewa w tej czerwonej szmacie wygląda jak ostatnia szuja!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Ciekawy
    (2016-01-19 09:57)
    a ten kredyt to we frankach czy złotówkach?
  • ~maska pegaz
    (2016-01-19 16:33)
    Mam nadzieje ze pomieszczenia studyjne zostaly dobrze wyluftowane po poprzedniej ekipie.Przez te wszystkie lata dobrze napierdzieli w swoje stolki...Smrod totalny!
  • ~Arek i Piotr
    (2016-01-19 22:54)
    A pani Popek ma już duże dzieci.W Polsce jest wiele samotnych matek i nikt sie nad nimi nie lituje. Nawet dziś doszło do nas dziecko i prosiło o bułkę/serce pęka/Miejsce Popek powinna zająć inna nowa twarz, tyle mamy pięknych młodychPOLEK. popek może isc na zasiłek zobaczy jak można żyć.Panie Kurski prosimy o nowe młode piękne buzie.
  • ~SN
    (2016-01-19 23:18)
    Co za idiotyczny tekst! To pracownikom firmy nie wolno sfotografować się z szefem? Tylko dlatego, że ten szef wywalił z firmy kilka odrażających k**ew dziennikarskich?
  • ~buk
    (2016-01-19 20:24)
    niech idzie do biedronki na kase, tak wielu zapieprza u nas potrzebują moge załatwić a ta w czerwonym jako klozetowa u nas potrzebują
  • ~POZNANIAK
    (2016-01-19 13:40)
    Pani Aniu niech się Pani tą sforą nie przejmuje.Te zawistne dziennikarzyny tak samo skończą jak Lisiury.
  • ~j10
    (2016-01-19 10:58)
    Sami niepełnosprawni.
  • ~kwach
    (2016-01-19 20:18)
    Normalnie to się nazywa prostytucja. Brak różnic.