Anna Popek o swoich planach zawodowych opowiedziała w rozmowie z wideoportal.pl. Jeden z prowadzonych przez nią programów ma opowiadać o podróżach:

Reklama

Pracujemy nad jednym programem, być może ukaże się już latem. Jest to projekt wakacyjny. Na razie nie są podpisane żadne umowy, ale będzie polegał na podróżach i spełnianiu marzeń. Podróże, zwiedzanie świata i łączenie marzeń ludzi, którzy zawsze chcieli gdzieś podróżować. Lubię podróżować i wcale nie muszą to być dalekie kraje. Ja podróżuję najczęściej po Polsce. Uwielbiam odkrywanie lokalnych atrakcji.

Kolejna produkcja z Anną Popek, będzie promowała kobiety prowadzące dom i wychowujące dzieci. Zdaniem dziennikarki bowiem, jest to niezwykła praca, która zasługuje na to, by ją docenić:

Drugi program jeszcze jest w powijakach, pierwszy odcinek pilotażowy powstał latem – w lipcu. Jest to jakby nawiązanie do książki kulinarnej, którą napisałam z siostrą. Teleturniej ma jeszcze tytuł roboczy „rodzinne kucharzenie”, nie wiem czy taki zostanie. Nie chcę mówić za dużo, to powinien zdradzić sekretarz programu. Program będzie pochwałą prowadzenia domu, ukaże kuchnię regionalną, ekonomiczne zdrowe zakupy, gdzie za 30 zł można zrobić dobry obiad dla całej rodziny, relacje w rodzinie.