Koleżanka z pracy broni Popek: Jest samotną matką, musi walczyć o przetrwanie w telewizji

| Aktualizacja:

Anna Popek spotkała się ostatnio z ostrą krytyką, za pozowanie u boku nowego szefa TVP, Jacka Kurskiego. W obronie prezenterki stanęła jednak jej koleżanka z pracy, która rozumie taką postawę.

wróć do artykułu
  • ~Hipolit Cegielski
    (2016-01-19 09:47)
    Szalenstwo to praca dla Newsweeka.
  • ~Ciekawy
    (2016-01-19 09:57)
    a ten kredyt to we frankach czy złotówkach?
  • ~Prezestv
    (2016-01-19 10:00)
    Nie ma sprawy,podpisze lojalkę,wpłaci jedną pensję na torunskie media i zapieprza dalej.
  • ~Pokerstar
    (2016-01-19 10:02)
    50 $ za darmo PokerStars na prawdziwe pieniądze kaucja nie jest pod tym linkiem: goo.gl/sUXuQw !!!!!!11!
  • ~KorytoODzyskamy
    (2016-01-19 10:05)
    Niewątpliwie lepiej byłoby gdyby w koszernych TV szczekała na niemiecką modę
  • ~Olgierd
    (2016-01-19 10:17)
    Brawo Pani Aniu tak trzymać!
  • ~stańczyk
    (2016-01-19 10:25)
    W TYM BIZNESIE co druga to samotna matka.A kogo to obchodzi.Samotnych matek w Polse zatrzęsienie.
  • ~ministra kultury
    (2016-01-19 10:38)
    popek tyz trza wywalić i ta cholewa w tej czerwonej szmacie wygląda jak ostatnia szuja!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~j10
    (2016-01-19 10:58)
    Sami niepełnosprawni.
  • ~rada
    (2016-01-19 11:30)
    Zakłamańcy z Lisłika darujcie sobie "obronę". Rozpaczajcie nad upadkiem waszego szefa, bo chłoptaś już dawno walnął w dno, barany.
  • ~Igor
    (2016-01-19 11:41)
    Do koleżanki z pracy pani Popek. Każdy wybiera drogę jaką chce iść w życiu. Czy standard życia pani Popek obniżyłby się po odejściu z TVP? Pewnie tak. Czy popadłaby w nędzę? Tego już nie jestem pewien. Wiem jedno, na szacunek innych pracuje się długo a stracić go można bardzo szybko. To dotyczy każdego z nas.
  • ~rok2016
    (2016-01-19 11:46)
    i co znowu LIS POjawia sie w w TVP i co to za reorganizacja ,pewnie stanol za nim URBANSKI bo mu lisowa dala PO p i e r d o l i c
  • ~Marek
    (2016-01-19 12:24)
    Nawet za komuny nie było takiego bezwstydu aby szef Radiokomitetu obnosił się ze swoją władzą paradując po korytarzach w otoczeniu świty i pozując do zdjęć. To są zwyczaje z jakiegoś średniowiecza - co to za ludzi, kto ich wychował? Udział pani Popek w tym ponurym spektaklu nie da się NICZYM wytłumaczyć, żadna sytuacja rodzinna nie uzasadnia żyrowania własną twarzą tego typu zwyczajom.
  • ~gość
    (2016-01-19 12:27)
    Popek liczy na etat w tv + dodatki na dzieci , bo brakuje jej na trenera personalnego fitnes i kosmetyczkę .
  • ~POZNANIAK
    (2016-01-19 13:40)
    Pani Aniu niech się Pani tą sforą nie przejmuje.Te zawistne dziennikarzyny tak samo skończą jak Lisiury.
  • ~E tam
    (2016-01-19 13:53)
    Jam bym sobie sam zrobił słit focie z Jacolem Kurskim. Muszę dodać ,że nawet z Kaczorem i Tuskiem , bo przecież wszystkie ludzie, to bracia.
  • ~Inna samotna m
    (2016-01-19 14:52)
    :)))
  • ~vb
    (2016-01-19 16:09)
    Co to za informacje?Przecież niedawno pisali ,że pani Popek ma być dyrektorem TV Polonia
  • ~apropo
    (2016-01-19 16:27)
    telewizja to nie opieka społeczna ani przytułek dla samotnych mamusiek, a gdzie zapodział się jej dawca spermy ?
  • ~maska pegaz
    (2016-01-19 16:33)
    Mam nadzieje ze pomieszczenia studyjne zostaly dobrze wyluftowane po poprzedniej ekipie.Przez te wszystkie lata dobrze napierdzieli w swoje stolki...Smrod totalny!