Koleżanka z pracy broni Popek: Jest samotną matką, musi walczyć o przetrwanie w telewizji

| Aktualizacja:

Anna Popek spotkała się ostatnio z ostrą krytyką, za pozowanie u boku nowego szefa TVP, Jacka Kurskiego. W obronie prezenterki stanęła jednak jej koleżanka z pracy, która rozumie taką postawę.

wróć do artykułu
  • ~ss
    (2016-11-05 10:03)
    Telewizja Polska to patologia i zakłamanie. Nie polecam tam pracy nawet najgorszemu wrogowi.
  • ~Yoorek
    (2016-01-31 12:34)
    Anna Popek zrobiła sobie foto z Jackiem Kurskim ? I bardzo dobrze - co w tym złego ? Byłby obciach gdyby zrobiła sobie zdjęcie np. z Bolkiem, Komorowskim, ścierwakami z PO np. Kopaczką, Halickim, Neumanem, Kierwińskim, Szczerbą, Pomaską etc. Brawo pani Anno ! Aha, i jeszcze dodam, że zawsze mi się pani podobała.
  • ~societa
    (2016-01-31 04:04)
    Szkoda, że dziennikarze nie podnosili larum w obronie tysięcy zwalnianych pracowników z firm, które Kulczyk wykończył, za przyzwoleniem Tusko rządu? Również byli rodzicami (często samotnie wychowującymi dzieci), mieli kredyty, chorujących członków rodziny i roczny dochód równy miesięcznemu wynagrodzeniu byle dziennikarzyny; I niech Torbicka nie robi wielkiego halo, tam gdzie go nie ma; a jak się nie podoba- w proteście może odmówić dalszej współpracy - stać ją na to, tylko brak odwagi na stare lata... A o Piotrowskiej ... przez szacun dla uszu dziecięcych słowa nie powiem.
  • ~kobieta emerytka
    (2016-01-22 08:34)
    jest samotna to jej wybór, ale nie jest biedna, tylko kuta na cztery nogi
  • ~kob
    (2016-01-20 11:05)
    jak widać dupowłazy w dalej mają parcie na szkło, czy widzowie chcą ją oglądać, a kredyt ma co drugi POLAK , NIE OGLĄDAM JEJ I JEJ NIE LUBIE
  • ~gość
    (2016-01-20 09:30)
    Samotną matką jest na własne życzenie. Poznała sobie innego faceta to zostawiła męża, myślała ,że ten drugi to lepszy ogier będzie ,ale chyba nie był, no to teraz polowanie na kolejnego frajera ......
  • ~SN
    (2016-01-19 23:18)
    Co za idiotyczny tekst! To pracownikom firmy nie wolno sfotografować się z szefem? Tylko dlatego, że ten szef wywalił z firmy kilka odrażających k**ew dziennikarskich?
  • ~Arek i Piotr
    (2016-01-19 22:54)
    A pani Popek ma już duże dzieci.W Polsce jest wiele samotnych matek i nikt sie nad nimi nie lituje. Nawet dziś doszło do nas dziecko i prosiło o bułkę/serce pęka/Miejsce Popek powinna zająć inna nowa twarz, tyle mamy pięknych młodychPOLEK. popek może isc na zasiłek zobaczy jak można żyć.Panie Kurski prosimy o nowe młode piękne buzie.
  • ~buk
    (2016-01-19 20:24)
    niech idzie do biedronki na kase, tak wielu zapieprza u nas potrzebują moge załatwić a ta w czerwonym jako klozetowa u nas potrzebują
  • ~kwach
    (2016-01-19 20:18)
    Normalnie to się nazywa prostytucja. Brak różnic.
  • ~Ona ma takie znajomości że nic jej nie będzie
    (2016-01-19 19:29)
    A co tatuś dziecka nie płaci jej na dziecko? Bzykała sie z kim popadnie a teraz co nie ma na utrzymanie? Trzeba zmienić pracę wydać książkę z siostrą stewardess,ą i poszukać nowego kochanka.
  • ~jar lewski
    (2016-01-19 19:15)
    zmiany są dobre , brak zmian powoduje że tłuste misie stają sie tłusciejsze i zaczynają myślec że cały miód nalezy tylko do nich
  • ~maska pegaz
    (2016-01-19 16:33)
    Mam nadzieje ze pomieszczenia studyjne zostaly dobrze wyluftowane po poprzedniej ekipie.Przez te wszystkie lata dobrze napierdzieli w swoje stolki...Smrod totalny!
  • ~apropo
    (2016-01-19 16:27)
    telewizja to nie opieka społeczna ani przytułek dla samotnych mamusiek, a gdzie zapodział się jej dawca spermy ?
  • ~vb
    (2016-01-19 16:09)
    Co to za informacje?Przecież niedawno pisali ,że pani Popek ma być dyrektorem TV Polonia
  • ~Inna samotna m
    (2016-01-19 14:52)
    :)))
  • ~E tam
    (2016-01-19 13:53)
    Jam bym sobie sam zrobił słit focie z Jacolem Kurskim. Muszę dodać ,że nawet z Kaczorem i Tuskiem , bo przecież wszystkie ludzie, to bracia.
  • ~POZNANIAK
    (2016-01-19 13:40)
    Pani Aniu niech się Pani tą sforą nie przejmuje.Te zawistne dziennikarzyny tak samo skończą jak Lisiury.
  • ~gość
    (2016-01-19 12:27)
    Popek liczy na etat w tv + dodatki na dzieci , bo brakuje jej na trenera personalnego fitnes i kosmetyczkę .
  • ~Marek
    (2016-01-19 12:24)
    Nawet za komuny nie było takiego bezwstydu aby szef Radiokomitetu obnosił się ze swoją władzą paradując po korytarzach w otoczeniu świty i pozując do zdjęć. To są zwyczaje z jakiegoś średniowiecza - co to za ludzi, kto ich wychował? Udział pani Popek w tym ponurym spektaklu nie da się NICZYM wytłumaczyć, żadna sytuacja rodzinna nie uzasadnia żyrowania własną twarzą tego typu zwyczajom.