Nie da się ukryć, że przeprowadzka Agaty i Piotra Rubików do Stanów Zjednoczonych przyniosła im wiele korzyści. Niespodziewanie para zaczęła cieszyć się większym zainteresowaniem niż kiedykolwiek wcześniej, co przełożyło się także na wzrost liczby kontrowersji medialnych z ich udziałem.

Reklama

Teraz celebrytka podzieliła się z fanami na Instagramie chwilą dekorowania świątecznych ciasteczek w towarzystwie "żony Miami" i córek, co wywołało burzę komentarzy.

Córka Agaty Rubik zszokowała internautów

Na materiale opublikowanym przez Agatę Rubik Agaty Rubik jest pełno uśmiechów, dekorowania i świątecznej muzyki w tle. Oprócz córek towarzyszyła jej Ewa Sama, znana z programu "Żony Miami". Tym razem jednak największe poruszenie nieoczekiwanie wywołała najmłodsza córka Rubików, zwłaszcza jej prezentacja paznokci przed kamerą.

Mała jakie paznokcie, aż dziwnie się patrzy, niesmacznie; Ta małolata ma tipsy; 10 lat i już tipsy? O matko; Dziecko i tipsy - pisali zniesmaczeni internauci.

Agata Rubik postanowiła wejść w dyskusję z fanami kilkukrotnie. Najpierw próbowała obrócić sytuację w żart.

Ala to młoda tipsiara - napisała.

Na inny wpis odpowiedziała: Przykro mi, ale mentalności ludzi nie zmienimy.

Internaucie pytają Rubik: W Miami nauczycielom to nie przeszkadza?

Później, w sekcji komentarzy, gdzie dołączali się kolejni użytkownicy wyrażający zdanie, że "niesmacznie się na to patrzy", Agata Rubik także wyraziła swoje stanowisko:

Zgadzajcie się wszyscy, na szczęście to nie żadne głosowanie. Uczciwie ostrzegam, że niekoniecznie był to ostatni raz.

Ktoś z internautów zapytał też, czy nauczycielom w Miami nie przeszkadza, że 10-latka nosi tipsy. Tu Agat również udzieliła odpowiedzi.

W Miami nauczycielom to nie przeszkadza? - zapytała fanka.

Tu każdy może być sobą - odpowiedziała Agata.

Reklama

Pod jeszcze innym komentarzem Agata ponownie zażartowała.

Dziecko i tipsy - napisała zszokowana internautka.

Myślę, ze razem z matką pójdą za to do piekła! - odpowiedziała żona Piotra Rubika.