Katarzyna Cichopek zdobyła popularność nie tylko dzięki wcielaniu się w Kingę Zduńską w serialu "M jak miłość", ale także dzięki roli współprowadzącej "Pytanie na śniadanie", gdzie wita widzów razem z partnerem życiowym, Maciejem Kurzajewskim. Para aktywnie publikuje swoje prywatne chwile na platformach społecznościowych, prezentując fanom fotografie z różnych wspólnych wyjazdów i nie tylko.

Reklama

Nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą drugimi, które Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek oficjalnie spędzą jako para. Aktorka podzieliła się z fanami krótkim materiałem wideo na Instagramie, sugerując, że już czuje świąteczną i zimową atmosferę. Na nagraniu widzimy prezenterkę TVP podczas ubierania choinki. Wokół drzewka rozmieszczone są liczne świąteczne akcenty, w tym poduszki, tworzące niepowtarzalny nastrój w całym mieszkaniu.

Katarzyna Cichopek pochwaliła się ubraną choinką

W tym roku na choince Katarzyny Cichopek dominuje czerwień i biel. Gospodyni "Pytania na śniadanie" wybrała duże kokardy w kratkę oraz ozdoby w kształcie reniferów, które przeplatają się z tradycyjnymi, okrągłymi bombkami.

Reklama

Jestem już gotowa na święta. No prawie… jeszcze tylko prezenty - napisała celebrytka na Instagramie.

Co ciekawe, choinka jest dokładnie taka sama, jak w zeszłym roku.

Katarzyna Cichopek na nagraniu ubrana jest w ciemną, elegancką, błyszczącą, turkusową sukienkę, która doskonale wpasowuje się w atmosferę świąteczną. Aktorka, przy okazji dekorowania choinki, nie omieszkała podkreślić współpracy ze sklepem odzieżowym, z którego pochodzi jej strój.