W 2019 roku Kuba Wojewódzki rozpoczął swoją przygodę z branżą gastronomiczną, otwierając restaurację "Niewinni Czarodzieje 2.0" w warszawskiej Elektrowni Powiśle razem z restauratorem Józefem Krawczykiem. Po dwóch latach otworzył kolejny lokal w Warszawie, a później także restaurację we Wrocławiu. Jednak na początku 2023 roku Wojewódzki ogłosił wycofanie się z tego przedsięwzięcia. 24 lipca 2023 roku dziennikarz podjął nową gastronomiczną inicjatywę wraz z restauratorem Dawidem Kwidzińskim, otwierając nowy lokal o nazwie "Niewinni Czarodzieje TrzyZero" w Gdyni.

Reklama

Kuba Wojewódzki jest obecnie bardzo zajęty ze względu na prowadzenie swojego programu, współtworzenie podcastu z Kędzierskim oraz zarządzanie własną restauracją. Jego restauracja w Gdyni zdobyła znaczną popularność, choć opinie na jej temat są podzielone - niektórzy chwalą, inni wytykają np. wysokie ceny pączków w cenie 49 złotych za sztukę.

Mimo to Kuba postanowił ponownie zaskoczyć swoich gości, prezentując świąteczną ofertę. Czy i tym razem ceny są wysokie?

Świąteczna oferta w restauracji Kuby Wojewódzkiego

Zorganizuj u nas swoją wigilię firmową lub świąteczne spotkanie z przyjaciółmi- czytamy na stronie lokalu "Niewinni Czarodzieje TrzyZero" należącego do Kuby Wojewódzkiego i jego przyjaciela Dawida.

Reklama

Goście mają do wyboru dwie opcje menu. Pierwsza, tańsza, kosztuje 160 złotych. W tej cenie każdy uczestnik otrzymuje krem z borowików, a także dania główne, takie jak dorsz w sosie maślanym, pieczeń wołowa w sosie i quiche buraczany z kozim serem. Na deser przewidziano mus czekoladowy, ciastko korzenne oraz ziemię czekoladową.

Druga oferta jest droższa i kosztuje 195 złotych od gościa. Co otrzymuje uczestnik za dopłatą 35 złotych? Menu obejmuje barszcz z malinami i hibiskusem lub pierożki z serem ricotta i porem. Wśród dań głównych znajduje się kaczka w pomarańczach z goździkiem. Na zakończenie posiłku goście mogą wybrać piernikowe ciasto z dyni, krem kajmakowy z makiem lub sorbet z owoców leśnych.

Oprócz bogatej oferty świątecznej z kuchni właściciele oferują także dodatkowe atrakcje gościom w swojej restauracji. Lokal dysponuje imponującą przestrzenią, oferując 65 miejsc siedzących wewnątrz oraz 100 miejsc stojących. Dodatkowo restauracja wyposażona jest w nagłośnienie konferencyjne i koncertowe, dając gościom możliwość wyboru odpowiedniego dla ich potrzeb. Autorskie koktajle oraz dostępny parking podziemny to kolejne udogodnienia, które sprawiają, że miejsce to jest atrakcyjne dla różnorodnych grup.

Należy podkreślić, że na życzenie można zorganizować muzykę na żywo oraz inne atrakcje. Właściciele wyraźnie akcentują, że oprócz oferty kulinarnych niespodzianek, ich restauracja ma na celu stworzenie w Gdyni miejsca idealnego do spotkań w licznych grupach.

Reklama

Nie jesteśmy tylko restauracją. Nie jesteśmy tylko nocnym klubem. Nie jesteśmy tylko miejscem na obiad. Czy śniadanie. [...] Chcemy być miejscem spotkań - czytamy na stronie lokalu.