O Mariannie Schreiber zrobiło się głośno we wrześniu 2021 roku, kiedy pojawiła się w dziesiątej edycji popularnego programu "Top Model". Wówczas ujawniła, że zachowała udział w programie w tajemnicy przed swoim mężem, który jest posłem partii Prawa i Sprawiedliwości.

Reklama

Polityk uzyskał mandat poselski po raz trzeci z rzędu w październikowych wyborach.

Choć udział w "Top Model" nie przyniósł Mariannie Schreiber sukcesu na wybiegach, postanowiła skorzystać z popularności i rozpoznawalności. W kwietniu 2022 roku założyła własną partię polityczną o nazwie "Mam Dość 2023". Choć ugrupowanie zostało oficjalnie zarejestrowane dopiero w sierpniu tego roku, celebrytka już wcześniej podzieliła się z fanami swoimi planami i decyzjami poprzez media społecznościowe.

Sąsiad Marianny Schreiber stroi sobie z niej żarty

Schreiber regularnie dzieli się z fanami tym, co się dzieje w jej życiu w mediach społecznościowych. Ostatnio postanowiła pokazać im zrzut ekranu z jej telefonu, na którym widoczne są nazwy sieci Wi-Fi używane przez jej sąsiadów. Jedna z nich zwróciła szczególną uwagę celebrytki.

Próbuję połączyć się z Wi-Fi i widzę nazwę: "Dumny sąsiad Marianny". Wyobraźcie sobie, jak ja się teraz z tym czuję- napisała na platformie X Marianna Schreiber.