Michał Żebrowski, jeden z najbardziej cenionych i popularnych aktorów, zdobył rozgłos w całym kraju dzięki roli Jana Skrzetuskiego w filmie "Ogniem i mieczem". Jego talent został także doceniony, gdy wcielił się w główną postać w filmie "Pan Tadeusz", wyreżyserowanym przez Andrzeja Wajdę.

Reklama

Od 2010 roku pełni funkcję dyrektora Teatru 6. piętro w Warszawie. Aktor od dłuższego czasu aktywnie komentuje wydarzenia polityczne w Polsce. W ostatniej rozmowie z portalem "Plejada" Żebrowski ocenił działania Szymona Hołowni i wyraził swoje zdanie na temat ostatnich debat i obrad Sejmu.

Warto zauważyć, że od momentu, gdy Szymon Hołownia objął stanowisko Marszałka Sejmu, spotkania na Wiejskiej stały się jednym z najbardziej obserwowanych wydarzeń. Wielu znanych przedstawicieli mediów już wypowiedziało się na temat działań tego polityka. Swoimi opiniami podzielili się między innymi: Karolina Korwin-Piotrowska, Julia Wieniawa i Robert Kozyra. Teraz dołączył także Michał Żebrowski. Co powiedział?

Michał Żebrowski komentuje poczynania Szymona Hołowni

Szymon Hołownia zdobywa ogromną popularność w mediach społecznościowych dzięki swoim wypowiedziom. Marszałek Sejmu w ten sposób zapowiedział kolejne posiedzenia Sejmu:

Reklama

Drodzy państwo zaopatrzcie się w popcorn solidnie na najbliższy wtorek i środę, bo przypuszczam, że będzie się działo - powiedział.

Michał Żebrowski jest jedną z tych osób, które śledzą jego poczynania w Sejmie.

Reklama

Trzymam za niego kciuki. Może nie kupuję popcornu, ale oglądam - ocenił aktor, nawiązując do słów Szymona Hołowni.

Aktor ma nadzieję, że nowy rząd wpłynie na poprawę nastrojów społecznych.

Mam nadzieję, że jest w stanie zrobić coś dla ludzi. Przede wszystkim, żebyśmy się wszyscy zaczęli lubić, szanować, doceniać, taktownie do siebie odnosić, ze zrozumieniem, pięknie się różnić i przede wszystkim dawać przykład młodemu pokoleniu - żeby młode pokolenie mogło na nas patrzeć z podziwem, a nie z odrazą- wymienia.

Dzięki talentowi Hołowni być może zmieni się ten trend - dodał.