Marianna Schreiber, to prywatnie żona Łukasza Schreibera, który pełni funkcję przewodniczącego KPRM w rządzie PiS. Celebrytka dała się poznać dzięki udziałowi w programie "Top Model", w którym opowiedziała o tym, że nie jest tak łatwo być żoną polityka. Potem założyła własną partię i zamierza walczyć o lepszą przyszłość dla Polaków a w szczególności dla Polek.

Reklama

Kilka dni temu na Instagramie Marianny pojawiło się zdjęcie w w opatrunkach. W ten sposób celebrytka poinformowała fanów, że przeszła operację plastyczną nosa. Przyznała, że o tej zmianie marzyła przez wiele lat.

Teraz na swoim profilu zamieściła zdjęcia, na których widać, jak wyglądała przed i jak wygląda po operacji. W opisie do fotografii przypomniała, jaka była diagnoza lekarzy.

Schreiber do lekarza: Odmienił pan moje życie

"Nos z nierównościami w obrębie grzbietu, szerokimi kośćmi nosowymi i asymetrycznym, opadającym czubkiem, krzywa przegroda nosowa" - czytamy.

Celebrytka nie omieszkała przy okazji podziękować lekarzowi, który wykonał operację.

Panie doktorze, z całego serca dziękuję za to, co pan dla mnie zrobił.Odmienił pan moje życie. Spełnia pan marzenia. Naprawia ludzkie ciało i duszę - napisała.

Wracam do rekonwalescencji, bo jak widzicie, to dopiero tydzień od operacji nosa, więc jeszcze troszkę przede mną - dodała.

Czy Waszym zdaniem operacja się udała?