Iwona Węgrowska zyskała sławę między innymi dzięki eksponowaniu imponujących rozmiarów biustu na różnych wydarzeniach. Decyzję o wszczepieniu implantów podjęła w bardzo młodym wieku.

Zrobiłam operację dla samej siebie i swojego lepszego samopoczucia. Dzięki temu nabrałam pewności siebie- mówiła w jednym z wywiadów.

Reklama

Iwona Węgrowska musiała przejść operację

Po wielu latach od tej decyzji, piosenkarka wyznała, że chciałaby zmniejszyć rozmiar piersi. Okazuje się, że niedawno miała ku temu okazję. Informacje przekazane przez portal "Super Express" sugerują, że artystka jest już po operacji.

To była wymiana implantów. Zabieg był konieczny, bo jeden uległ uszkodzeniu- tłumaczyła na łamach SE Węgrowska.

Iwona Węgrowska akcentuje, że choć ból po zabiegu był intensywny, to uważa, że było warto. Wybór kliniki w Czechach, gdzie przeprowadzono zabieg, też nie był przypadkowy. Piosenkarka zachęca inne kobiety do starannego dobierania lekarzy i placówek medycznych, przy podejmowaniu podobnych decyzji.

Reklama

Teraz piersi są piękne i jędrne, a przede wszystkim nie ma już żadnego ryzyka i zagrożenia życia - mówiła w rozmowie z "Super Expressem".

Czy Iwona Węgrowska żałuje tego, że powiększyła piersi?

Po przeprowadzeniu operacji, Iwona Węgrowska zmagała się z wysoką gorączką i miała trudności z samodzielnym wstaniem z łóżka. Pomimo tego, artystka podkreśla, że nie żałuje pierwszej operacji, ale zdrowie ceni ponad wszystko. Koszty związane z zabiegiem, w szczególności z wymianą implantów, są wysokie. Zwłaszcza, że Węgrowska zdecydowała się skorzystać z usług luksusowej kliniki, która zapewniła jej dostęp do sali VIP.

Operacja jest kosztowna. Muszę przyznać, że wymiana implantów jest jeszcze droższa. Ale na zdrowiu nie można oszczędzać, bo mamy je tylko jedno - dodała Węgrowska wywiadzie dla "Super Expressu".

Węgrowska ostatecznie nie zdecydowała się jednak zmniejszyć rozmiaru swojego biustu. Jej wybór utrzymania dotychczasowej wielkości był motywowany osobistymi preferencjami. Artystka podkreśla, że obecnie jej piersi prezentują się pięknie i są jędrne, a co najważniejsze, nie stanowią już zagrożenia dla jej zdrowia.