Od dwóch lat Zofia Zborowska razem z partnerem, Andrzejem Wroną, wychowują córkę Nadzieję. Od czasu do czasu pociecha pojawia się na filmikach, InstaStories i zdjęciach w mediach społecznościowych dumnej mamy. Aktorka niedawno podzieliła się z fanami radosną nowiną - jest w ciąży po raz drugi. Zdecydowała się odkryć kilka szczegółów na temat swojego stanu i podzielić się uczuciami.

Reklama

Zofia Zborowska odpowiedziała na pytania internautów

Podczas najnowszej sesji Q&A na Instagramie, Zofia Zborowska odpowiedziała na wiele pytań internautów dotyczących swojego obecnego stanu. Jedno z nich dotyczyło obecności partnera, Andrzeja Wrony, podczas porodu oraz karmienia piersią.

Inna obserwatorka zapytała ją również, jak się teraz czuje w porównaniu do poprzedniej ciąży. Zborowska przyznała, że tę ciążę przechodzi znacznie spokojniej niż poprzednią.

Czy towarzyszy Ci tyle samo strachu, co podczas ciąży z Nadzią? - zapytała Zborowską fanka.

Nie. Jestem o wiele spokojniejsza. Ale też mam o wiele mniej czasy na zastanawianie się, co i jak. Nie skupiam się na tym. Dziś np. musiałam sprawdzić, w którym jestem tygodniu, bo nie pamiętałam – odpowiedziała Zborowska.

Niedawno też Zofia Zborowska dzieliła się z fanami informacją o samopoczuciu w ciąży. Wyznała wówczas, że odczuwa nieprzyjemne dolegliwości, takie jak wymioty, a w ekstremalnych sytuacjach zdarza jej się płakać. Porównała także obie swoje ciąże.

Moje samopoczucie dziś. O losie. Niby drugi trymestr, a jednak nadal… Nie ma już spania do jedenastej (jak za czasów ciąży z Nadzią), nie ma drzemeczek w ciągu dnia (bo N. już nie śpi), plus czasami jest mi tak okrutnie niedobrze, że mam ochotę się zapłakać. Ale generalnie jest git – wyznała na Instagramie.

Reklama