Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są razem od wielu lat. Ich ślub odbył się w 2019 roku, a w 2021 r. na świat przyszła ich córka, którą nazwali Nadzieją. Prawdopodobnie niewielu oczekiwało, że influencerka ogłosi publicznie kolejną, zaskakującą wiadomość. Kilka dni temu potwierdziła, że wraz z ukochanym spodziewają się drugiego dziecka. Na ich profilach na Instagramie pojawił się filmik, w którym przekazali tę radosną nowinę.

Reklama

Zofia Zborowska spodziewa się drugiego dziecka

Już się nie bardzo da ukrywać, bo brzuszek zaskakująco szybko rośnie, a @zborowskazofia sapie jak szalona. Takiego newsa mamy dla Was. 2024 rok szykuje się być rokiem wyśmienitym - obwieściła para na Instagramie.

Przy okazji zdradzili płeć drugiego dziecka. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona spodziewają się dziewczynki. Oczywiście pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami.

Zofia Zborowska opowiedziała więcej o drugiej ciąży

Na Instagramie celebrytki zaczęły się pojawiać kolejne wiadomości związane z jej ciążą. Ostatnio Zofia zorganizowała sesję pytań i odpowiedzi (Q&A) dla swoich fanów, aby zaspokoić ich ciekawość. Zborowska głosiła, że jej stan zdrowia nie jest najlepszy, a druga ciąża sprawia jej pewne trudności.

Bardzo różnie. Przede wszystkim zmęczona. Nie ma już spania do 11:00 (jak za czasów ciąży z Nadzią) nie ma drzemeczek w ciągu dnia (bo Nadzia już nie śpi), plus czasami jest mi tak okrutnie niedobrze, że mam ochotę się zapłakać- wyżaliła się żona Wrony.

Fani byli zaniepokojeni, czy Zborowska, mając na uwadze swoje wcześniejsze trudności z zajściem w ciążę, poronienie oraz długi okres oczekiwania na narodziny Nadziei, nie odczuwa stresu związanego z obecną sytuacją. Tak celebrytka odpowiedziała:

Reklama

Ciąża z Nadzią była jednym wielkim strachem. Powiedzieliśmy o niej dopiero w 21. tygodniu, bo tak bardzo się bałam. Teraz jest lepiej - dodała Zofia.