Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański są jedną z najbardziej popularnych par w polskim show-biznesie. Aktorka i finansista pobrali się 3 sierpnia 2013 roku. Mimo upływu lat ich miłość nie osłabła, wręcz przeciwnie. Kilka tygodni temu Katarzyna Zielińska ogłosiła radosną nowinę o odnowieniu przysięgi małżeńskiej, a teraz zaskoczyła swoich obserwatorów niecodziennym postem.

Reklama

Katarzyna Zielińska pochwaliła się nagraniem z drugiego ślubu

Po dziesięciu latach od swojego pierwszego ślubu Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański odnowili swoje przysięgi małżeńskie. Wcześniej aktorka zdradzała fanom pewne szczegóły tego wydarzenia, między innymi publikując moment, w którym jej mąż po raz drugi się jej oświadczył.

Ostatnio na Instagramie pojawił się film, w którym aktorka zaprezentowała liczne ujęcia z ceremonii odnowienia przysięgi małżeńskiej oraz radosnej zabawy towarzyszącej temu wydarzeniu. 44-letnia gwiazda podzieliła się również kilkoma wzruszającymi słowami, wyjaśniając, dlaczego postanowiła podzielić się tym bardzo osobistym materiałem.

Reklama

Pomyślałam sobie dzisiaj, że muszę to wstawić. Ostatnio tyle smutnych pożegnań. Więc spieszmy się kochać ludzi. Dla mnie i Wojtusia ten wrześniowy dzień był najpiękniejszym prezentem na świecie- rozpoczęła.

Trwa ładowanie wpisu Instagram

Aktorka wymieniła osoby, które były obecne na uroczystości, w tym dzieci, siostry, przyjaciół, nianię, gosposię i księdza, który towarzyszy rodzinie "we wszystkich ważnych momentach życia, tych wesołych i tych smutnych".

W jednym miejscu wszyscy, których kochamy. Dosłownie wszyscy. Nasz Heniuś i Alesio, nasze Siostry, Nasza Rodzina, Nasi Przyjaciele, Niania Monia, Nadeńka ogarniająca nasz dom i nasze życie, Ksiądz Jarek, który towarzyszy nam we wszystkich ważnych momentach życia, tych wesołych i tych smutnych, ludzie, z którymi uwielbiamy pracować i spędzać czas również po pracy. Dostaliśmy skrzydeł - kontynuowała Zielińska.

Na nagraniu można zauważyć również kilku znanych celebrytów, takich jak Małgorzata Socha, Agata Młynarska czy Kacper Kuszewski.

Bo w tych czasach, w których widzimy się tylko na fejsie, Instagramie, słyszymy przez telefon lub umawiamy się przez rok, ciągle przekładając spotkania, bo coś, takie chwile są na wagę złota. Może jestem niedzisiejsza, ale spotkania w realu to coś, czego nie kupisz i niczym nie zastąpisz. Wdzięczna za ten czas tak bardzo- podsumowała aktorka.