Dominika Gwit-Dunaszewska i jej mąż Wojciech Dunaszewski na początku tego roku po raz pierwszy zostali rodzicami. 35-letnia aktorka i montażysta telewizyjny są małżeństwem od 2018 roku. Ich synek urodził się 18 stycznia br. Nie wiadomo, jak ma na imię, bo Dominika postanowiła chronić prywatność malucha. Nie pokazuje też nigdzie jego twarzy.

Reklama
Uroczysta premiera spektaklu "Damski biznes". / AKPA

Dominika Gwit od kilku miesięcy łączy wychowanie synka z zawodowymi obowiązkami. 35-letnia aktorka wróciła na teatralną scenę. W niedzielę na Scenie Relax w Warszawie odbyła się uroczysta premiera spektaklu "Damski biznes". Na ściance pozowali m.in. Sylwia Gliwa, Misiek Koterski czy Michał Piróg. Nie zabrakło też Dominiki Gwit.

Dominika Gwit w powłóczystej, długiej kreacji, która przywodzi na myśl słoneczne lato. / AKPA

Aktorka na premierę spektaklu założyła długą, zwiewną sukienkę w subtelny, kwiatowy wzór. Dominującymi kolorami w kreacji Gwit były różne odcienie niebieskiego. W stylizacji pojawiły się również również różowe i złote akcenty.

Reklama

Gwiazda postawiła na delikatny makijaż i minimalistyczne dodatki, czyli złotą biżuterię. Czarowała promiennym uśmiechem i doskonałym humorem. Całość uzupełniły starannie ułożona fryzura oraz błękitne, miękkie mokasyny, dopasowane do kwiatowej, długiej kreacji.