Maja Ostaszewska rzadko wypowiada się na temat swojej rodziny. Zazwyczaj skupia się na aspektach związanych z jej karierą zawodową. Jednak niedawno zrobiła wyjątek, prezentując swoją rodzinę podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji.

Aktorka udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać jej życiowego partnera, Michała Englerta, a także 16-letniego syna - Franciszka.

Reklama

Maja Ostaszewska pokazała nastoletniego syna

Maja Ostaszewska z partnerem i synem. Czy chłopak jest podobny do znanej mamy? / Instagram

Maja Ostaszewska w opisie pod zdjęciem na Instagramie napisała: Wspomnienia z Wenecji… Cudowny czas z moimi dwoma ulubionymi facetami i przyjaciółmi.

Reklama

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów.

Piękni; Piękni ludzie; Ale piękna rodzina - pisali obserwatorzy.

Internauci od razu dopatrzyli się podobieństwa między synem a znaną mamą.

Maja Ostaszewska o swoim mężu: Zauważyliśmy się na imprezie w SPATiF-ie

Maja Ostaszewska podzieliła się na Instagramie również grupowym zdjęciem z twórcami filmu "Kobieta z...", którego reżyserią zajmują się Michał Englert i Małgorzata Szumowska. Produkcja ma pojawić się w kinach w marcu 2024 roku.

Maja Ostaszewska i Michał Englert poznali się w 2005 roku. Para pobrała się 6 lat później i doczekała dwóch pociech - Franciszka (ur. 2007) oraz Janiny (ur. 2009).

Zauważyliśmy się na imprezie w SPATiF-ie. Zaczęliśmy tańczyć. O świcie na molo wiedzieliśmy, że trudno będzie się rozstać. To była eksplozja. Strasznie się zakochałam - powiedziała aktorka w jednym z wywiadów o pierwszym spotkaniu z Englertem.