Dorota Wellman od lat prowadzi program "Dzień Dobry TVN". Od samego początku towarzyszy jej Marcin Prokop. Obydwoje tworzą fenomenalny duet, który doskonale się uzupełnia. Ich obecność w "DD TVN" od 2007 roku stała się wręcz nieodłącznym elementem poranka dla widzów tej stacji.

Reklama

Nawet w sytuacjach, gdy między nimi pojawiają się napięcia, ich silny związek wydaje się być niepodważalny. Brak jednego z ogniw tego duetu momentalnie wzbudza niepokój wśród widzów i fanów pary.

Tak właśnie było we wtorkowy poranek, kiedy to niespodziewanie zabrakło Doroty Wellman w studiu "DDTVN". Zaskoczeni widzowie szybko doczekali się reakcji Prokopa, który tego dnia prowadził program wraz z Damianem Michałowskim. Widzowie nie musieli długo czekać na wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

Marcin Prokop w żartobliwy sposób zdradził powód nieobecności Doroty Wellman

W odpowiedzi na słowa Matusza Hładkiego w kąciku show-biznesowym porannego programu: Wciąż mimo upływu lat są tacy, którzy mówią, że Majewska i ten Korcz to jest małżeństwo, a to jest małżeństwo jedynie sceniczne, zdradził pewną tajemnicę jego duetu z Dorotą.

W tym momencie Marcin Prokop zaskoczył wyznaniem o swojej koleżance. Nie martw się, z Wellman wciąż ciągle nam dają jeden pokój, jak jeździmy po Polsce- rzucił prezenter.

Reklama

W dalszej części programu to zastępujący dziennikarkę Damian Michałowski postanowił przywołać jej imię.

Zapytam cię Grzesiu, dotykając cię delikatnie… - tak w kuchni "Dzień Dobry TVN' Marcin Prokop w pewnej chwili zaczął dyskusję.

W odpowiedzi pojawiła się błyskawiczna riposta ze strony młodszego kolegi.

Ty masz jakąś potrzebę dotykania. Nie ma Doroty, a ty chcesz sobie podotykać - rzucił Michałowski.

Jego partner nie uważał za konieczne reagować na zadanie pytania zbyt emocjonalnie i po prostu wyjaśnił: "Pracujesz z ludźmi, których lubisz, więc masz ochotę ich dotykać".

Niestety, nikt nie zdecydował się ujawnić przyczyny nieobecności Doroty Wellman.

Warto dodać, że Damian Michałowski i Marcin Prokop już wcześniej wspólnie prowadzili program "DDTVN". Nie jest też żadną tajemnicą, że Dorota Wellman boryka się z poważną chorobą, co czasami powoduje, że jest nieobecna w programie.