Natasza Urbańska od małego występuje na scenie. Od początku swojej kariery związana jest z teatrem Studio Buffo. Debiutowała w musicalu "Metro", by następnie występować w innych przedstawieniach. Dyrektorem tej instytucji kulturalnej jest Janusz Józefowicz, który prywatnie jest mężem Nataszy.

Reklama

Celebrytka zazwyczaj pokazuje się publicznie w makijażu i oryginalnych kostiumach. Tym razem poddała się pewnemu eksperymentowi i będąc gościem Magdaleny Pieczonki na jej kanale na YouTubie, pokazała się jednak w wersji sauté.

Był to wstęp do nagrania o tym, jak powstają makijaże gwiazd. Natasza Urbańska brała udział w prezentacji tzw. espresso make-up, czyli makijaż podbijający niedawno TikToka.

Natasza Urbańska pokazała się w sieci bez makijażu

Na początku pokazała się saute, bo Pieczonka chciała w ten sposób pokazać wszystkim, że skóra Nataszy Urbańskiej jest w świetnej kondycji. Niestety piosenkarka w tym wydaniu nie czuła się komfortowo.

Niech ten etap już minie. Nałóż mi coś - mówiła do kamery.

Trwa ładowanie wpisu

Zdradziła przy okazji, jak dba o swoją cerę.

- Nic inwazyjnego, bo nie jestem fanką botoksów i wtłaczania w siebie obcych substancji. Ale właśnie takie systematyczne chodzenie i dbanie o siebie. Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości i pomysłów, jak można zadbać bez wprowadzania niepotrzebnych substancji i zachować tę młodość, świeżość. I przede wszystkim kremy. Chociaż sam krem chyba by nie dawał rady, ale przede wszystkim dobry doktor, który dba o twoją cerę, to jest złoto - wyznała.