Małgorzata Rozenek jest mamą trzech synów: 17-letniego Stanisława,13-letniego Tadeusza i 3-letniego Henryka. Zarówno Małgorzata, jak i Radosław Majdan byli bardzo emocjonalnie zaangażowani w to, że ich najmłodszy syn właśnie zaczął uczęszczać do przedszkola.

Reklama

Cała rodzina towarzyszyła trzyletniemu Heniowi podczas jego pierwszego dnia w placówce. Okazuje się, że chłopiec będzie uczęszczał do francuskiego przedszkola, które znajduje się przy liceum francuskim na warszawskim Mokotowie. To miejsce nie jest obce dla ich rodziny, ponieważ wcześniej uczęszczali tam ich starsi synowie.

Relacjonowanie przygotowań

4 września Małgorzata Rozenek-Majdan na swoim profilu na Instagramie przez cały poranek dokumentowała intensywne przygotowania swojego synka do przedszkola. Opowiedziała, że już od tygodnia 3-letni chłopiec miał spakowane swoje rzeczy - walizkę, plecak, lunchbox oraz worek na kapcie. Następnie opisała, jak wyglądał ten dzień.

Po tym, jak gwiazda TVN elegancko ubrała Henia, nie omieszkała też wybrać odpowiedniej stylizacji dla siebie i męża. Małgorzata założyła na tę okazję sweterkową bluzkę z krótkim rękawem, modną jeansową spódnicę maxi i klapki od Hermesa, podczas gdy Radosław Majdan do swoich dżinsowych spodni i sneakersów dobrał błękitną koszulę i białą marynarkę w kratę.

Reklama

Wiadomo, że wraz z Heniem Majdanem do przedszkola pojechała cała rodzina. Oprócz rodziców i maskotek, w podróży uczestniczyli również jego bracia, którzy dobrze znają to miejsce.

Francuskie prestiżowe przedszkole

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zdecydowali się na prestiżowe przedszkole dla swojego syna, gdzie ma możliwość nauki aż w trzech językach, może też uczyć się gry na skrzypcach i odkrywać tajemnice tańca hiszpańskiego. Co istotne, 3-letni chłopiec błyskawicznie zaaklimatyzował się w nowym miejscu i nie przejawiał smutku ani zaniepokojenia w momencie, gdy nie było obok niego jego najbliższych.

Odprowadziliśmy go. Było bezboleśnie, bez jakiejś tragedii. Bardziej przejęci byli bracia i tatuś – powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan na Instastory.

Ile Małgorzata Rozenek-Majdan płaci za przedszkole Henia?

Henio uczęszcza do placówki prywatnej, co oznacza, że koszty nauki są spore. Według informacji dostępnych na stronie internetowej tej placówki, za rok szkolny trzeba zapłacić tam ponad 28 tysięcy złotych. Tyle wynosi roczne czesne.

Natomiast za gimnazjum i liceum Stanisława i Tadeusza Małgorzata Rozenek-Majdan musi zapłacić po 38 tys. 600 zł za każdego z nich. Łączna suma jest ogromna i robi wrażenie, ponieważ gwiazda TVN będzie musiała wydać aż 105 300 złotych na edukację swoich dzieci w ciągu tego roku szkolnego.

Warto jednak zauważyć, że szkoła oferuje zniżki dla rodzin, które mają już swoje pociechy w jej murach. Wygląda więc na to, że prezenterka mogła skorzystać z pewnej ulgi finansowej. Oczywiście, za taką cenę placówka oferuje szeroki zakres możliwości edukacyjnych. Personel mówi po francusku, angielsku i polsku. Ponadto, na zajęciach pozalekcyjnych dzieci mogą uczyć się tańca, grać na instrumentach, rozwijać swoje umiejętności w szachach, a nawet zdobywać wiedzę z zakresu programowania i projektowania gier.