Kabaret Młodych Panów wystąpił podczas "Magicznego Zakończenia Wakacji 2023. Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej". Już na początku ich występu nie obyło się bez aluzji dotyczącej PiS-u.

Głównym bohaterem skeczy "Sklep zoologiczny" jest sprzedawca, od którego klient zakupuję papugę. W trakcie występu zwierzę wielokrotnie wykrzykuje takie hasła jak: "J***ć PiS!", "Kaczyński, będziesz siedział!" czy"Ziobro, ty k***o j****a!".

Reklama

Publiczności ten żart najwyraźniej przypadł do gustu, bo się śmiała.

Jakie według Roberta Górskiego grzechy ma polski kabaret?

W swoim podcaście Piotr Kędzierski i Kuba Wojewódzki zapytali Roberta Górskiego, jakie grzechy ma polski kabaret.

Oczywiście, wielokrotnie idzie na łatwiznę, ale wiem, na czym polega ten mechanizm. Czasem gramy dla widowni dosyć prostej, szukającej prostego żartu i żeby nie zostać wygwizdanym, schlebia się tej publiczności - powiedział.

Co Robert Górski sądzi o wulgarnym skeczu kolegów z Kabaretu Młodych Panów?

Górski został zapytany także o występ kolegów z Kabaretu Młodych Panów. Powiedział, że nie widział skeczu, ale postanowił wypowiedzieć się na ten temat.

To trochę przesada- stwierdził.

Czasem boleję nad tym, bo wszystko idzie także na moje konto. Widzę, jak czasem koledzy przebierają się zbyt ryzykownie. To akurat mi nie przeszkadza, bo w teatrze antycznym chłop też się przebierał za babę - stwierdził.

Pracuję na własne konto, więc jeśli ktoś nie lubi kabaretu tego, to niech idzie na inny. Jest kabaret Hrabi i tam nie usłyszysz o PiS-ie tego, co powiedziałeś - dodał.