Anna Markowska stała się rozpoznawalna dzięki programowi "Top Model". Przez kilka ostatnich miesięcy celebrytka pokazywała się w towarzystwie Kuby Wojewódzkiego.

O tym, że się spotykają, wszyscy dowiedzieli się z profilu instagramowego dziennikarza. To właśnie tam pojawiło się zdjęcie Anny pod tabliczką "Wojewódzka". Modelka często w wywiadach wypowiadała się na temat ich relacji. Niedawno Markowską przyłapano na spotkaniu z Sebastianem Fabijańskim.

Reklama

Zapytani o to, co ich łączy w rozmowie z Plejadą powiedzieli, że nie chcą wypowiadać się na temat swojego życia prywatnego.

Teraz Markowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym siedzi w łódce w pozycji kwiatu lotosu. Opis odnosi się właśnie do doniesień na jej temat.

Plotki są jak popcorn - szybko się mnożą, ale nie mają żadnej wartości odżywczej - napisała pod fotografią. Modelka dodała także, jak zamierza przetrwać medialną burzę wokół niej.

Po prostu usiądę wygodnie i obejrzę ten absurdalny spektakl jednej narracji, ciesząc się, że moje życie jest znacznie ciekawsze - dodała.