Aleksandra Żebrowska w swoich social mediach pokazuje jak wygląda macierzyństwo. Jej wpisy są zabawne i pokazują realia bycia mamą czwórki pociech.

To, co zamieszcza żona Michała Żebrowskiego nie wszystkim się jednak podoba z racji tego, że kadry są naturalne i bardzo rzeczywiste. Celebrytka często pokazuje się na nich w bieliźnie i nie ukrywa swojego ciała. Tak było i tym razem.

Reklama

W poniedziałek Ola zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z odsłoniętym brzuchem. Pod nim dołączyła wpis, w którym wypowiedziała się na temat kobiecego ciała.

Żebrowska cytuje komentarze: "Dzieci okropnie zniszczyły Pani ciało"

"Dzieci okropnie zniszczyły Pani ciało"; "Brawo za odwagę!"; "Po czwórce dzieci wygląda lepiej niż niejedna kobieta, która nigdy nie rodziła."; "Konwencjonalnie atrakcyjna Żebrowska"; "To ma być ciałopozytywność?" - zacytowała na początek cały przekrój komentarzy, które zapewne zdarza jej się czytać pod tym, co zamieszcza w sieci.

A dla mnie ciałopozytywność jest o tym, żebyśmy przestali wygląd swojego ciała tak oceniać. Nasze ciała są delikatne, są silne, są nam potrzebne. Zmieniają się, nie muszą się podobać - pisze, apelując na koniec: Po prostu o nie dbajmy. I oby jak najdłużej były gotowe na wszystko - czytamy we wpisie.

Pod tym, co napisała od razu pojawiło się wiele komentarzy, które przyznały Oli rację.

To jest takie przykre, że w tym świecie ludzi bardziej interesuje, jakie mamy ciało, a nie jakie wartości sobą reprezentujemy; W punkt!; Świetnie! W końcu przestańmy się oceniać- pisali internauci.