Katarzyna Dowbor w tym roku obchodzi 40-lecie swojej pracy zawodowej. Od 2013 roku prowadziła w stacji Polsat program "Nasz nowy dom". Wcześniej pracowała w TVP.

Reklama

Gdy nowym dyrektorem programowym został Edward Miszczak, jedną z jego decyzji była właśnie ta, by pożegnać się z prezenterką jako gospodynią tego programu. Jej miejsce zajęła Elżbieta Romanowska.

Dowbor w rozmowie z "Party" przyznała ostatnio, że na propozycje zawodowe nie narzeka.

Ja mam swoje ulubione powiedzonko, że jak jedne drzwi się zamykają, to drugie się otwierają i warto na te kolejne drzwi poczekać. (...) Dla mnie te drugie drzwi się otworzyły, nawet kilka par - powiedziała.

Jestem wzruszona i zaskoczona tym, jak niesamowicie rynek medialny zareagował na moje zwolnienie. To bardzo miłe. Dostałam różne propozycje. I jeszcze wszystkich zaskoczę - to z kolei jej wypowiedź dla portalu wirtualnemedia.pl.

Być może tym zaskoczeniem będzie transfer do programu "Dzień dobry TVN". Jak donosi "Fakt" nowa dyrektorka śniadaniówki tej stacji chętnie zobaczyłaby Dowbor w roli prowadzącej program śniadaniowy. W ubiegły czwartek media obiegał wiadomość, że z "DD TVN" żegna się aż 5 prowadzących.

Czy Waszym zdaniem Katarzyna Dowbor powinna trafić do "Dzień dobry TVN"?