O zmianach, jakie wprowadził w Polsacie Edward Miszczak wciąż jest głośno. Nowy dyrektor programowy zwolnił kilka miesięcy temu Michała Wiśniewskiego i Katarzynę Skrzynecką z programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Kilka tygodni temu pracę straciła także Katarzyna Dowbor, która była prowadzącą "Nasz nowy dom". Internaucie i fani programu mocno krytykowali tę decyzję.

Reklama

Głos na temat zmian w Polsacie postanowiła zabrać Hanna Lis.

Co na temat zwolnienia Dowbor powiedziała Hanna Lis?

Dziennikarka stwierdziła, że decyzja o zwolnieniu prowadzącej "Nasz nowy dom" nie wyjdzie raczej Miszczakowi na dobre. W swoim komentarzu postanowiła sparafrazować powiedzenie "wyjść jak Zabłocki na mydle".

Wydaje mi się, że już całkiem niebawem będzie można zastąpić znane wszystkim staropolskie przysłowie sformułowaniem: "przejechał się jak Miszczak na Dowbor"- powiedziała na InstaStories.

To nie jedyny wpis na ten temat zamieszczony przez Lis. W sobotę Katarzyna Dowbor w opublikowanym na Instagramie wpisie skomentowała pominięcie jej na gali Telekamer.

Prezenterka podziękowała więc widzom na Instagramie, a Hanna Lis skomentowała zaś jej wpis kilkoma ciepłymi słowami.

Kaśka, jesteś wielka! Klasa, elegancja, styl. Z tym się człowiek rodzi. Albo i nie. Przed Tobą nowe, fantastyczne wyzwania! Love! - napisała.