Inne
Reklama
Inne

Największą niespodzianką tej edycji jest bez wątpienia udział wspaniałej aktorki i niezwykłej kobiety Kasi Figury, która zatańczy z Robertem Kochankiem. Mimo że lista występujących była otoczona nawiększą tajemnicą, "Faktowi" udało się dowiedzieć, kogo jeszcze zobaczymy na parkiecie "Tańca z gwiazdami”.

PSAVZ Figurą będą konkurować jej koleżanki po fachu: Tamara Arciuch, znana m.in. z roli w "Niani” i Magda Walach, którą pamiętamy z "Pensjonatu pod Różą”. Zatańczą dla nas dziennikarki związane z TVN: Jolanta Pieńkowska i pogodynka Agnieszka Cegielska.

Będą też gwiazdy z importu: Elizabeth Duda znana z programu "Europa da się lubić” i rosyjska piosenkarka Marina Maksimowna, występująca pod pseudonimem MakSim - pisze "Fakt".

Listę mężczyzn otwiera Mariusz Pudzianowski. Oprócz siłacza zobaczymy Tomasza Schimscheinera, gwiazdę "Na Wspólnej”, piosenkarza Łukasza Zagrobelnego, prezentera MTV Wojtka Łozowskiego, aktora "M jak miłość” Marka Kaliszuka i Bartka Kasprzykowskiego, którego oglądaliśmy w "Magdzie M.” i serialu "Halo Hans”.

Gwiazdy mają zaledwie miesiąc, by się nauczyć pierwszego tańca. Grafik ćwiczeń jest już rozpisany.